-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комутатори Aruba, точки доступу Aruba- ID: UA-2026-07-03-004237-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29724522
Військова частина А0351 ЄДРПОУ: 09965650ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Маршрутизатор- ID: UA-2026-06-25-010740-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29654659
Військова частина А0351 ЄДРПОУ: 09965650ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комутатор Mikrotik- ID: UA-2026-06-09-005791-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29478302
Військова частина А0351 ЄДРПОУ: 09965650ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мережеве обладнання (Маршрутизатор Netgear)- ID: UA-2026-06-02-012024-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29413338
Військова частина А0351 ЄДРПОУ: 09965650ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Медіаконвектори, SFP модулі- ID: UA-2026-05-29-004364-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29381020
Військова частина А0351 ЄДРПОУ: 09965650ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комутатор Mikrotik- ID: UA-2026-05-28-010678-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29374207
Військова частина А0351 ЄДРПОУ: 09965650ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мережеве обладнання (Комутатор Aruba)- ID: UA-2026-05-22-005212-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29310008
Військова частина А0351 ЄДРПОУ: 09965650ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Комутатори Aruba- ID: UA-2026-03-18-012794-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28650413
Військова частина А0351 ЄДРПОУ: 09965650ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Точки доступу Aruba- ID: UA-2026-03-10-004136-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28550588
Військова частина А0351 ЄДРПОУ: 09965650ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Точки доступу, комутатори Aruba- ID: UA-2026-02-23-013720-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28399005
Військова частина А0351 ЄДРПОУ: 09965650ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Міжмережеві екрани- ID: UA-2026-02-04-003196-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28177252
Військова частина А0351 ЄДРПОУ: 09965650ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Мережеве обладнання- ID: UA-2025-12-26-007312-a
- Дата створення : 27.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27789016
Військова частина А0351 ЄДРПОУ: 09965650ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мережеве обладнання (Комутатори)- ID: UA-2025-07-04-010718-a
- Дата створення : 04.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25803128
Військова частина А0351 ЄДРПОУ: 09965650ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мережеве обладнання (Комутатор Aruba)- ID: UA-2025-07-04-009518-a
- Дата створення : 04.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25801818
Військова частина А0351 ЄДРПОУ: 09965650ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мережеве обладнання (Комутатори, точки доступу)- ID: UA-2025-07-04-009376-a
- Дата створення : 04.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25801703
Військова частина А0351 ЄДРПОУ: 09965650ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -