-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Кабель мережевий – 32421000-0)- ID: UA-2026-09-03-013879-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287248
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Комутатор керований – 32422000-7)- ID: UA-2026-09-03-013682-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287054
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Точка доступу 1, точка доступу 2, точка до...×-
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Точка доступу 1, точка доступу 2, точка доступу 3 – 32422000-7)
- ID: UA-2026-08-21-011069-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30163044
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Розгалужувач 1, розгалужувач 2 – 32422000-...×-
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Розгалужувач 1, розгалужувач 2 – 32422000-7)
- ID: UA-2026-08-19-012175-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30135500
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Кабель мережевий – 32421000-0)- ID: UA-2026-07-31-006717-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29964700
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Оптичний модуль SFP+ – 32421000-0)- ID: UA-2026-07-29-008350-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29943577
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Комутатор мережевий – 32422000-7)- ID: UA-2026-07-29-008232-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29943453
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Комутатор мережевий 1, комутатор мережевий...×-
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Комутатор мережевий 1, комутатор мережевий 2 – 32422000-7)
- ID: UA-2026-07-29-008111-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29943330
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Точка доступу 1, точка доступу 2, точка до...×-
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Точка доступу 1, точка доступу 2, точка доступу 3 – 32422000-7)
- ID: UA-2026-07-29-008039-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29943265
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Кабель мережевий – 32421000-0)- ID: UA-2026-07-29-007966-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29943183
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Комутатор мережевий – 32422000-7)- ID: UA-2026-07-28-004397-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29926935
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Комутатор агрегації – 32422000-7)- ID: UA-2026-07-28-004250-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29926794
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Оптичний модуль SFP+, тип 1, оптичний моду...×-
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Оптичний модуль SFP+, тип 1, оптичний модуль SFP+, тип 2, кабель DAC SFP+ – 32421000-0)
- ID: UA-2026-07-28-004123-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29926666
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Конектор RJ45, ковпачок конектора RJ45 – 3...×-
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Конектор RJ45, ковпачок конектора RJ45 – 32422000-7)
- ID: UA-2026-07-27-009678-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29920342
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Кабель мережевий – 32421000-0)- ID: UA-2026-07-27-005842-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29916498
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -