-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
послуги енергосервісу адмінбудівлі Energy service for administrative buildings- ID: UA-2026-09-01-010076-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256874
Білгород-Дністровське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 21013142ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 53 дні (до 25.10.26 18:00)
-
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Закупівля енергосервісу головної наснсної станції Булгород-Дністровського МУВГ Procurement...×-
Закупівля енергосервісу головної наснсної станції Булгород-Дністровського МУВГ Procurement of energy services for the main pumping station of the Bilhorod-Dnistrovskyi Inter-district Water Management Department
- ID: UA-2026-09-01-009643-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256496
Білгород-Дністровське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 21013142ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 53 дні (до 25.10.26 18:00)
-
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс насосноїстанціїпідкачки №9 Білгород-Дністровського МУВГ ДК 021:2015:99999999-...×-
Енергосервіс насосноїстанціїпідкачки №9 Білгород-Дністровського МУВГ ДК 021:2015:99999999-9: Не відображене в інших розділах
- ID: UA-2025-12-01-003482-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27330242
Білгород-Дністровське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 21013142ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
Енергосервіс насосної станції підкачки №1 Білгород-Дністровського МУВГ (99999999-9: Не ві...×-
Енергосервіс насосної станції підкачки №1 Білгород-Дністровського МУВГ (99999999-9: Не відображене в інших розділах)
- ID: UA-2025-12-01-002892-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27329656
Білгород-Дністровське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 21013142ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги для закупівлі енергосервісу
-
КЕП
закупівля енергосервісу комплексу споруд головної насосної станції ГНС "Красна Коса&q...×-
закупівля енергосервісу комплексу споруд головної насосної станції ГНС "Красна Коса" Козацька с/р (ГНС ввод 2 Білгород-Дністровська зрошувальна система)
- ID: UA-2020-04-17-000532-b
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4860453
Білгород-Дністровське міжрайонне управління водного господарства ЄДРПОУ: 21013142ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оренда землі, податок на землю, на нерухомість- ID: UA-2018-09-20-001590-c
- Дата створення : 21.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2394013
Білгород-Дністровське управління водного господарства ЄДРПОУ: 21013142ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оренда землі, податок на землю, на нерухомість- ID: UA-2017-06-12-002166-b
- Дата створення : 12.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 893437
Білгород-Дністровське управління водного господарства ЄДРПОУ: 21013142ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -