-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бензин АИ -95- К5- Евро в талонах- ID: UA-2016-07-18-000335-c
- Дата створення : 18.07.16
- Внутрішній номер закупівлі: 2919009
Вище професійне училище №33 ЄДРПОУ: 03069682ДК 021:2015: 09132000-3 БензинТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
талони на бензин марки А92- ID: UA-2016-08-19-000211-b
- Дата створення : 19.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 2293503
Комунальне підприємство "Козятинська центральна районна лікарня Вінницької обласної Ради" ЄДРПОУ: 35814729ДК 021:2015: 09132000-3 БензинТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2016-11-29-000606-c
- Дата створення : 04.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1195409
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області ЄДРПОУ: 25708088ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо рідинне та газ; оливи мастильні (Нафта і дистиляти - дизельне паливо)- ID: UA-2017-02-13-000215-b
- Дата створення : 13.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 567226
КЗ "ОТЦЕМД та МК" ХОР ЄДРПОУ: 26084856ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Дизельне паливо- ID: UA-2016-12-07-000494-a
- Дата створення : 07.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 490741
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРИВОРІЗЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02142431ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
паливо-мастильні матеріали- ID: UA-2016-11-14-000607-a
- Дата створення : 14.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 477775
КП Комунсервіс ЄДРПОУ: 32429709ДК 021:2015: 09100000-0 ПаливоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бензин А-92 Євростандарт ДК 021:2015- 09132000-3 - Бензин; ДК 19.20.2 – паливо рідинне та...×-
Бензин А-92 Євростандарт ДК 021:2015- 09132000-3 - Бензин; ДК 19.20.2 – паливо рідинне та газ, оливи мастильні;
- ID: UA-2016-11-15-000128-a
- Дата створення : 15.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 465089
КЛПУ Мар'їнська центральна районна лікарня ЄДРПОУ: 01989852ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
бензин А-92- ID: UA-2016-11-07-000682-c
- Дата створення : 07.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 448793
Комунальний заклад Маріупольської міської ради"Центр первинної медико-санітарної допомоги №4 м.Маріуполя" ЄДРПОУ: 37885278ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин марки А 92, А 95- ID: UA-2016-11-15-001279-a
- Дата створення : 15.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 446629
ДВНЗ "Таврійський державний агротехнологічний університет" ЄДРПОУ: 00493698ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бензин А-95- ID: UA-2016-12-08-000732-a
- Дата створення : 08.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 441515
Головне територіальне управління юстиції у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 34984907ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо дизельне- ID: UA-2016-12-23-001087-b
- Дата створення : 23.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 437821
Лисичанська комунальна лікувально-профілактична установа станція швидкої медичної допомоги ЄДРПОУ: 01987132ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 016-2010 - 19.20.2 – «Паливо рідинне та газ: оливи мастильні» (ДК 021-2015 - 09132000-...×-
ДК 016-2010 - 19.20.2 – «Паливо рідинне та газ: оливи мастильні» (ДК 021-2015 - 09132000-3 –Бензин, дизельне паливо»)
- ID: UA-2016-12-02-000773-a
- Дата створення : 02.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 429033
Комунальна установа "Запорізька обласна станція переливання крові" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 05499085ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
бензин А-92- ID: UA-2016-11-14-001453-a
- Дата створення : 14.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 427283
Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Лиманська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 01989839ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бензин А-92 в талонах, картках, скретч-картках- ID: UA-2016-12-07-000534-c
- Дата створення : 07.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 421685
ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин А-92, А-95, дизельне пальне- ID: UA-2016-11-14-000323-c
- Дата створення : 14.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 413673
ДЕСЯТИЙ ВОЄНІЗОВАНИЙ ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ЄДРПОУ: 00159462ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -