-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-03-23-009137-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28693505
Комунальне некомерційне підприємство "Глеюватський центр первинної медико-санітарної допомоги" Глеюватської сільської ради ЄДРПОУ: 44589333ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали: Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-02-03-006048-a
- Дата створення : 03.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28163306
Комунальне некомерційне підприємство "Глеюватський центр первинної медико-санітарної допомоги" Глеюватської сільської ради ЄДРПОУ: 44589333ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон; Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2026-01-20-010594-a
- Дата створення : 20.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27974279
Комунальне некомерційне підприємство "Глеюватський центр первинної медико-санітарної допомоги" Глеюватської сільської ради ЄДРПОУ: 44589333ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги відмінено -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали (талони)- ID: UA-2025-08-20-002052-a
- Дата створення : 20.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26186585
Комунальне некомерційне підприємство "Глеюватський центр первинної медико-санітарної допомоги" Глеюватської сільської ради ЄДРПОУ: 44589333ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали (талони)- ID: UA-2025-02-26-004012-a
- Дата створення : 26.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24546894
Комунальне некомерційне підприємство "Глеюватський центр первинної медико-санітарної допомоги" Глеюватської сільської ради ЄДРПОУ: 44589333ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали (талони)- ID: UA-2025-02-26-002448-a
- Дата створення : 26.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24545380
Комунальне некомерційне підприємство "Глеюватський центр первинної медико-санітарної допомоги" Глеюватської сільської ради ЄДРПОУ: 44589333ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2025-02-19-003707-a
- Дата створення : 19.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24475006
Комунальне некомерційне підприємство "Глеюватський центр первинної медико-санітарної допомоги" Глеюватської сільської ради ЄДРПОУ: 44589333ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2025-02-19-003052-a
- Дата створення : 19.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24474346
Комунальне некомерційне підприємство "Глеюватський центр первинної медико-санітарної допомоги" Глеюватської сільської ради ЄДРПОУ: 44589333ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2024-07-24-002085-a
- Дата створення : 24.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22140334
Комунальне некомерційне підприємство "Глеюватський центр первинної медико-санітарної допомоги" Глеюватської сільської ради ЄДРПОУ: 44589333ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2024-07-19-003122-a
- Дата створення : 19.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22108302
Комунальне некомерційне підприємство "Глеюватський центр первинної медико-санітарної допомоги" Глеюватської сільської ради ЄДРПОУ: 44589333ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали: дизельне паливо талон, бензин А-95, талон- ID: UA-2024-03-25-009600-a
- Дата створення : 25.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21115165
Комунальне некомерційне підприємство "Глеюватський центр первинної медико-санітарної допомоги" Глеюватської сільської ради ЄДРПОУ: 44589333ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пально-мастильні матеріали: дизельне паливо (Євро 5), талон Товар повинен відповідати екол...×-
Пально-мастильні матеріали: дизельне паливо (Євро 5), талон Товар повинен відповідати екологічним нормам, що встановлені ДСТУ 7687:2015 (ДСТУ 4839:2007). Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927 - із змінами); Кількість заправок на яких можливо отримати пальне по талонам номіналом 5л.,10л.,20 л. літрів, повинно бути в достатній кількості, але не менш ніж 5-ти АЗС в м. Кривий Ріг та Криворізькому районі; найближча заправка повинна знаходитись на відстані від закладу Замовника (Криворізький район. с.Глеюватка, вул.Олександра Кірова, 1а) не більше ніж 15 км. (обумовлено економією палива та амортазиційним ресурсом транспортних засобів Замовника).Паливо (бензин, дизельне паливо) повино відпускатися цілодобово на підставі пред’явлення талонів на власних, орендованих, або партнерських АЗС Постачальника в м. Кривий Ріг Дніпропетровської обласіті та Криворізькому районі. Поставка та передача у власність Покупця товару здійснюється за талонами єдиного уніфікованого зразка номіналом 10,20 літрів, по яких буде можливість заправки по всіх запропонованих АЗС.Учасник повинен організувати та забезпечувати безперебійну заправку паливом відповідної якості по бланкам внутрішнього обігу (талонам) термін дії яких повинен бути необмежений, та які можуть бути використані в мережі АЗС Учасника
- ID: UA-2023-09-18-003004-a
- Дата створення : 18.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18995430
Комунальне некомерційне підприємство "Глеюватський центр первинної медико-санітарної допомоги" Глеюватської сільської ради ЄДРПОУ: 44589333ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон, 1л- ID: UA-2023-07-06-007663-a
- Дата створення : 06.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18334763
Комунальне некомерційне підприємство "Глеюватський центр первинної медико-санітарної допомоги" Глеюватської сільської ради ЄДРПОУ: 44589333ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання пально-мастильних матеріалів скретч-карти (талони), ДК 021:2015: 09130000-9 – «...×-
Придбання пально-мастильних матеріалів скретч-карти (талони), ДК 021:2015: 09130000-9 – «Нафта і дистиляти», бензин марки А-95, скретч-карти (талони) , (джерело фінансування – місцевий бюджет)
- ID: UA-2023-01-17-001684-a
- Дата створення : 17.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16612733
КНП "Глеюватський ЦПМСД" ЄДРПОУ: 44589333ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -