-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-01-011811-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258607
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:17)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-01-05-004226-a
- Дата створення : 05.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27836792
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2025-03-14-007841-a
- Дата створення : 14.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24717666
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2024-03-27-007570-a
- Дата створення : 27.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21138818
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (Євро 5, талони)- ID: UA-2023-09-17-000441-a
- Дата створення : 17.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18992290
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2023-07-11-001309-a
- Дата створення : 11.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18366703
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2023-06-23-012873-a
- Дата створення : 23.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18228442
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-95- ID: UA-2023-05-01-012764-a
- Дата створення : 01.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17632624
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизель паливо та Бензин А-95- ID: UA-2023-03-24-010401-a
- Дата створення : 24.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17335834
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Дизельне паливо та бензин А-95- ID: UA-2022-07-19-003335-a
- Дата створення : 19.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14928362
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 4
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2022-07-06-002222-a
- Дата створення : 06.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14852613
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
- 3
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2022-07-06-001862-a
- Дата створення : 06.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14852261
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-92- ID: UA-2022-03-13-000038-c
- Дата створення : 13.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14354989
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2022-03-02-001679-c
- Дата створення : 02.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14318315
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2022-02-19-000127-c
- Дата створення : 19.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14216619
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44519622ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -