-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-06-02-010156-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29411460
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2025-09-18-013073-a
- Дата створення : 18.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26483417
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2025-08-12-011730-a
- Дата створення : 12.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26120738
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2025-02-19-006150-a
- Дата створення : 19.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24477461
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5); Талони терміном не менше року; Ціна без ПДВ згідно до Постанови...×-
Дизельне паливо (Євро 5); Талони терміном не менше року; Ціна без ПДВ згідно до Постанови КМУ від 02.03.2022 р. № 178 “Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану”; Мережі АЗС за адресою: м. Ірпінь, м. Буча, м. Вишневе та селище Гостомель Київської області
- ID: UA-2024-06-07-003832-a
- Дата створення : 07.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21771388
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5); Бензин А-95 (Євро 5), Талони терміном не менше року; Ціна без ПД...×-
Дизельне паливо (Євро 5); Бензин А-95 (Євро 5), Талони терміном не менше року; Ціна без ПДВ згідно до Постанови КМУ від 02.03.2022 р. № 178 “Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану”; Мережі АЗС за адресою: м. Ірпінь, м. Буча, м. Вишневе та селище Гостомель Київської області
- ID: UA-2024-05-17-005799-a
- Дата створення : 17.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21587650
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5); Бензин А-95 (Євро 5), Талони терміном не менше року; Ціна без ПД...×-
Дизельне паливо (Євро 5); Бензин А-95 (Євро 5), Талони терміном не менше року; Ціна без ПДВ згідно до Постанови КМУ від 02.03.2022 р. № 178 “Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану”; Мережі АЗС за адресою: м. Ірпінь, м. Буча, м. Вишневе та селище Гостомель Київської області
- ID: UA-2024-04-15-012283-a
- Дата створення : 15.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21303007
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон, 1л; Бензин А-95 (Євро 5), талон, 1л Талони терміном не ме...×-
Дизельне паливо (Євро 5), талон, 1л; Бензин А-95 (Євро 5), талон, 1л Талони терміном не менше року; Ціна без ПДВ згідно до Постанови КМУ від 02.03.2022 р. № 178 “Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану”; Мережі АЗС за адресою: м. Ірпінь, м. Буча, м. Вишневе та селище Гостомель Київської області
- ID: UA-2024-02-08-009503-a
- Дата створення : 08.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20685934
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), Талони терміном не менше 1року; Ціна без ПДВ згідно до Постанови...×-
Дизельне паливо (Євро 5), Талони терміном не менше 1року; Ціна без ПДВ згідно до Постанови КМУ від 02.03.2022 р. № 178 “Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану”; Мережі АЗС за адресою: м. Ірпінь, м. Буча, м. Вишневе та селище Гостомель Київської області
- ID: UA-2023-11-14-002071-a
- Дата створення : 14.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19618603
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон, 1л; Бензин А-95 (Євро 5), талон, 1л Талони терміном не м...×-
Дизельне паливо (Євро 5), талон, 1л; Бензин А-95 (Євро 5), талон, 1л Талони терміном не менше 6 місяців; Ціна без ПДВ згідно до Постанови КМУ від 02.03.2022 р. № 178 “Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану”; Мережі АЗС за адресою: м. Ірпінь, м. Буча, м. Вишневе та селище Гостомель Київської області
- ID: UA-2023-11-07-008116-a
- Дата створення : 07.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19541055
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо Код за ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015: ДК 0...×-
Дизельне паливо Код за ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015: ДК 021:2015:09130000-9 — Нафта і дистиляти
- ID: UA-2023-10-24-005882-a
- Дата створення : 24.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19389980
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2023-05-11-002315-a
- Дата створення : 11.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17738294
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2023-04-27-006556-a
- Дата створення : 27.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17602370
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2023-03-24-008717-a
- Дата створення : 24.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17334149
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон- ID: UA-2023-03-16-011384-a
- Дата створення : 16.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17261176
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливоЗавершена -