-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо- ID: UA-2026-07-20-000269-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29850329
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо та бензин А -95- ID: UA-2026-07-02-009496-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29718741
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-06-24-004194-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29634151
ДК 021:2015: 09132000-3 БензинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-06-24-003861-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29633814
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-06-18-003753-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29576872
ДК 021:2015: 09132000-3 БензинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-06-18-003452-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29576578
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 48 робочих днів
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо та бензин А-95- ID: UA-2026-06-04-003290-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29433465
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо та бензин А-95- ID: UA-2026-05-20-014281-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29290148
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-95- ID: UA-2026-05-12-015072-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29201892
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо та бензин А-95- ID: UA-2026-01-24-000264-a
- Дата створення : 24.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28042112
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо- ID: UA-2025-07-24-001060-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25959582
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95; Дизельне паливо- ID: UA-2025-03-20-001141-a
- Дата створення : 20.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24767831
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95; Дизельне паливо- ID: UA-2025-03-03-001102-a
- Дата створення : 03.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24583531
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95; Дизельне паливо- ID: UA-2024-11-13-001339-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23228309
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо- ID: UA-2024-08-30-004546-a
- Дата створення : 30.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22449371
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена