-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мультимедійні проєктори- ID: UA-2026-09-02-013285-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272016
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 17:32)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Інтерактивна дошка (з розумним лотком) Мультимедійний проєктор для організації роботи зак...×-
«Інтерактивна дошка (з розумним лотком) Мультимедійний проєктор для організації роботи закладів культури Подільського району міста Києва» ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
- ID: UA-2026-08-04-008696-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29989109
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мультимедійний проектор Acer H5386BDI для організації роботи закладів культури Подільськог...×-
Мультимедійний проектор Acer H5386BDI для організації роботи закладів культури Подільського району за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 (CPV) 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
- ID: UA-2025-11-28-007328-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27315609
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82/UT-TBI82X-TS з розумним лотком для організації роботи...×-
Інтерактивна дошка INTBOARD UT-TBI82/UT-TBI82X-TS з розумним лотком для організації роботи закладів культури Подільського району за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 (CPV) 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
- ID: UA-2025-11-28-007117-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27315398
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор- ID: UA-2021-12-06-006058-a
- Дата створення : 06.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12903022
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Екран- ID: UA-2021-08-06-008216-a
- Дата створення : 06.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11011223
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відео проектор- ID: UA-2019-05-27-000884-b
- Дата створення : 27.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3409804
Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393721ДК 021:2015: 32323300-6 ВідеообладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Апаратура для записування та відтворювання звуку й зображення (Створення комплексної систе...×-
Апаратура для записування та відтворювання звуку й зображення (Створення комплексної системи відеоспостереження)
- ID: UA-2016-09-21-001157-c
- Дата створення : 21.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 231227
Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393721ДК 021:2015: 32323300-6 ВідеообладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Апаратура для записування та відтворювання звуку й зображення (Створення комплексної систе...×-
Апаратура для записування та відтворювання звуку й зображення (Створення комплексної системи відеоспостереження)
- ID: UA-2016-08-18-000455-c
- Дата створення : 18.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 183101
Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Подільської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37393721ДК 021:2015: 32323300-6 ВідеообладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -