-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС, комп. м...×-
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС, комп. модуль (i7, від 8 ГБ ОП, від 256 ГБ SSD, Windows), type-C, Wi-Fi, BT, підтримка декількох облікових записів, бездротова трансляція, мобільний стенд
- ID: UA-2025-10-23-006420-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26862719
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС, комп. м...×-
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 75" з ОС, комп. модуль (i7, від 8 ГБ ОП, від 256 ГБ SSD, Windows), type-C, Wi-Fi, BT, підтримка декількох облікових записів, бездротова трансляція, мобільний стенд
- ID: UA-2025-10-23-003768-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26860066
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі...×-
НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі Android, без ПК модуля, мобільний стенд, НУШ Комплект мультимедійного обладнання. Тип 3: Інтерактивна панель 65" з ОС на базі Android, без ПК модуля, настінне кріплення
- ID: UA-2025-08-22-009061-a
- Дата створення : 22.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26219480
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мультимедійні проєктори- ID: UA-2024-12-10-016981-a
- Дата створення : 10.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23609225
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтерактивна дошка Intboard UT-TBI82S-UA та короткофокусний проєктор Acer (S1386WH)- ID: UA-2024-12-03-008660-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23493258
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОРОЗДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтерактивна панель Prestigio Solutions Multiboard Light 65" (PSMB000L655), комп'...×-
Інтерактивна панель Prestigio Solutions Multiboard Light 65" (PSMB000L655), комп'ютерний модуль (i5 13 Gen/8/256/W11Pro), мобільний стенд
- ID: UA-2024-11-27-006732-a
- Дата створення : 27.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23419200
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОРОЗДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтерактивна панель Prestigio Solutions Multiboard Light 65" (PSMB000L655), комп'...×-
Інтерактивна панель Prestigio Solutions Multiboard Light 65" (PSMB000L655), комп'ютерний модуль (i5 13 Gen/8/256/W11Pro), мобільний стенд
- ID: UA-2024-11-26-014289-a
- Дата створення : 26.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23407541
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОРОЗДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтерактивна дошка Intboard UT-TBI82S-UA та короткофокусний проєктор Acer (S1386WH)- ID: UA-2024-11-26-010278-a
- Дата створення : 26.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23403342
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОРОЗДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Інтерактивна панель Prestigio Solutions Multiboard Light 65" (PSMB000L655), комп. мод...×-
Інтерактивна панель Prestigio Solutions Multiboard Light 65" (PSMB000L655), комп. модуль (i5 13 Gen/8/256/W11Pro), мобільний стенд; Інтерактивна дошка Intboard UT-TBI82S-UA та короткофокусний проєктор Acer (S1386WH).
- ID: UA-2024-10-29-010550-a
- Дата створення : 29.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23062382
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОРОЗДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнанн...×-
(ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Мультимедійне обладнання))
- ID: UA-2024-09-13-004114-a
- Дата створення : 13.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22578684
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор Akai- ID: UA-2021-11-18-002228-c
- Дата створення : 18.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12559322
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Телевізори- ID: UA-2021-09-21-011423-b
- Дата створення : 21.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11634869
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Телевізори- ID: UA-2021-09-13-002737-a
- Дата створення : 13.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11499427
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор- ID: UA-2021-06-09-002596-c
- Дата створення : 09.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10257123
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізори- ID: UA-2020-09-25-008981-a
- Дата створення : 25.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6467004
Відділ освіти Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 26454595ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -