-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Екран на тринозі- ID: UA-2020-10-19-003653-c
- Дата створення : 19.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6762010
Григорівська сільська рада ЄДРПОУ: 04402445ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектор- ID: UA-2020-10-19-002723-c
- Дата створення : 19.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6760429
Григорівська сільська рада ЄДРПОУ: 04402445ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Інтерактивний комплекс- ID: UA-2020-07-03-007529-a
- Дата створення : 03.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5478194
Григорівська сільська рада ЄДРПОУ: 04402445ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інтерактивна дошка та проектор- ID: UA-2019-07-19-000597-b
- Дата створення : 19.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3595857
Григорівська сільська рада ЄДРПОУ: 04402445ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор- ID: UA-2019-04-03-000414-b
- Дата створення : 03.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3193520
Григорівська сільська рада ЄДРПОУ: 04402445ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мультимедійне обладнання (Мультимедійний проектор+Інтерактивна дошка)- ID: UA-2018-08-28-002149-a
- Дата створення : 28.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2428700
Григорівська сільська рада ЄДРПОУ: 04402445ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектор- ID: UA-2018-06-04-001247-a
- Дата створення : 04.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2041675
Григорівська сільська рада ЄДРПОУ: 04402445ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
проектор- ID: UA-2018-05-05-000066-a
- Дата створення : 05.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1945562
Григорівська сільська рада ЄДРПОУ: 04402445ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор- ID: UA-2018-04-02-000919-a
- Дата створення : 02.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1842353
Григорівська сільська рада ЄДРПОУ: 04402445ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
телевізор- ID: UA-2018-03-02-001608-c
- Дата створення : 02.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1750481
Григорівська сільська рада ЄДРПОУ: 04402445ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -