-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
32320000-2 Телеівзор. Джерело фінансування кошти місцевого бюджету.- ID: UA-2020-11-05-000661-c
- Дата створення : 05.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7049026
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
32320000-2 Телевізори. Джерело фінансування кошти місцевого бюджету- ID: UA-2020-11-05-000215-c
- Дата створення : 05.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7048231
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори). Джерело фінансування - де...×-
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори). Джерело фінансування - державний бюджет.
- ID: UA-2019-10-23-000931-b
- Дата створення : 23.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3920202
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори). Джерело фінансування - мі...×-
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори). Джерело фінансування - місцевий бюджет.
- ID: UA-2019-08-13-000744-a
- Дата створення : 13.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3673605
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори). Джерело фінансування - мі...×-
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори). Джерело фінансування - місцевий бюджет.
- ID: UA-2019-08-13-000710-a
- Дата створення : 13.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3673557
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання. Інтерактивна дошка- ID: UA-2019-06-20-000302-c
- Дата створення : 20.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3495843
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори) для Киселівського НВК та Т...×-
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори) для Киселівського НВК та Трисвятськослобідської ЗОШ.
- ID: UA-2019-06-13-000183-b
- Дата створення : 13.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3474457
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори).- ID: UA-2019-03-26-000367-b
- Дата створення : 26.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3193404
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Телевізори)- ID: UA-2018-11-12-001526-a
- Дата створення : 12.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2631617
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2018-05-30-000165-a
- Дата створення : 30.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2140174
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2018-04-23-001445-a
- Дата створення : 23.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1989116
Відділ освіти Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32324000-0 — Телевізори- ID: UA-2017-06-08-000359-b
- Дата створення : 08.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 970382
Відділ освіти Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 32324000-0 ТелевізориЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Телевізор- ID: UA-2017-02-24-000056-c
- Дата створення : 24.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 681708
Відділ освіти Чернігівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02147569ДК 021:2015: 32324000-0 ТелевізориЗавершена -