-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
28. Мікрофонний модуль на гнучкій ніжці з капсулем до мікрофону для систем звукопідсилення...×-
28. Мікрофонний модуль на гнучкій ніжці з капсулем до мікрофону для систем звукопідсилення мови
- ID: UA-2021-06-23-011356-c
- Дата створення : 23.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10456359
Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України ЄДРПОУ: 03539024ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
17. Конденсаторний гузнек-мікрофон (гнучкий) для систем звукопідсилення мови- ID: UA-2021-05-26-012943-b
- Дата створення : 26.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10063038
Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України ЄДРПОУ: 03539024ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
14. Конденсаторний гузнек-мікрофон (гнучкий) для систем звукопідсилення мови- ID: UA-2021-05-13-009287-b
- Дата створення : 13.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9857372
Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України ЄДРПОУ: 03539024ДК 021:2015: 32340000-8 Мікрофони та гучномовціТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
12. Антенний підсилювач- ID: UA-2021-04-29-001340-c
- Дата створення : 29.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9727298
Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України ЄДРПОУ: 03539024ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок абонентського обладнання на 30 користувачів у складі: приймачі з батареями та навушни...×-
Блок абонентського обладнання на 30 користувачів у складі: приймачі з батареями та навушники делегатів
- ID: UA-2017-12-28-000858-b
- Дата створення : 28.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1526926
Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України ЄДРПОУ: 03539024ДК 021:2015: 32310000-9 РадіоприймачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Система синхронного перекладу. Блок комутації та підсилення аудіосигналів- ID: UA-2017-12-28-000764-b
- Дата створення : 28.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1526580
Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України ЄДРПОУ: 03539024ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок відображення та комутації відео у складі: комутатор, 3-х телевізійних панелей- ID: UA-2017-12-27-000254-b
- Дата створення : 27.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1524976
Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України ЄДРПОУ: 03539024ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Аудіовізуальний комплекс інформаційного забезпечення учбово-тренувального процесу з функці...×-
Аудіовізуальний комплекс інформаційного забезпечення учбово-тренувального процесу з функцією дистанційного навчання
- ID: UA-2017-11-27-001758-c
- Дата створення : 27.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1442319
Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України ЄДРПОУ: 03539024ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
147. код 26.40.4 (32300000-9) придбання 150 одинарних навушників LBB 3442/00 BOSCH для кон...×-
147. код 26.40.4 (32300000-9) придбання 150 одинарних навушників LBB 3442/00 BOSCH для конференц-системи BOSCH
- ID: UA-2016-11-29-000495-a
- Дата створення : 29.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 421572
ДП "Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України" ЄДРПОУ: 03539024ДК 021:2015: 32300000-6 Радіо- і телевізійні приймачі, апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -