-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2020-07-28-001634-a
- Дата створення : 28.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5735934
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
радіомікрофон Shure, кабель акустичний, тамбурин, маракоси, барабанні палички- ID: UA-2019-11-18-000070-a
- Дата створення : 18.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4024266
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 32300000-6 Радіо- і телевізійні приймачі, апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
телевізор ERGO 55DU6510- ID: UA-2019-09-16-000938-a
- Дата створення : 16.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3786312
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
телевізор 43" Bravis Smart Чупира- ID: UA-2019-09-09-000489-a
- Дата створення : 09.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3759059
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
телевізор ERGO 55U6510- ID: UA-2019-08-07-000284-c
- Дата створення : 07.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3655230
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мультимедійний комплекс- ID: UA-2019-08-05-000116-a
- Дата створення : 05.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3645409
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 32300000-6 Радіо- і телевізійні приймачі, апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мультимедійний комплекс- ID: UA-2019-08-05-000111-a
- Дата створення : 05.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3645362
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 32300000-6 Радіо- і телевізійні приймачі, апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інтерактивний комплекс Піщана- ID: UA-2019-07-24-000222-c
- Дата створення : 24.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3610729
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 32300000-6 Радіо- і телевізійні приймачі, апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мультимедійний проектор ОРТОМА W334e Острійки- ID: UA-2019-07-02-000260-c
- Дата створення : 02.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3531432
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 32300000-6 Радіо- і телевізійні приймачі, апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мультимедійний проектор Макіївка- ID: UA-2019-04-16-000553-b
- Дата створення : 16.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3246644
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 32322000-6 Мультимедійне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
комплект мультимедійного обладнання- ID: UA-2019-04-09-001095-b
- Дата створення : 09.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3219147
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 32300000-6 Радіо- і телевізійні приймачі, апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
телевізори LG43 Чупира- ID: UA-2019-04-09-001197-b
- Дата створення : 09.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3219141
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 32324000-0 ТелевізориЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мультимедійне обладнання- ID: UA-2018-11-23-002578-c
- Дата створення : 23.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2836869
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 32300000-6 Радіо- і телевізійні приймачі, апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
МФУ лазерний Canon, принтер Canon- ID: UA-2018-11-14-000525-c
- Дата створення : 14.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2578897
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 32300000-6 Радіо- і телевізійні приймачі, апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мультимедійне обладнання- ID: UA-2018-11-07-000031-b
- Дата створення : 07.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2548006
Відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації ЄДРПОУ: 02143643ДК 021:2015: 32300000-6 Радіо- і телевізійні приймачі, апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуЗавершена -