-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткова угода ТОВ "Чернігівгаз Збут"- ID: UA-2018-02-19-000069-c
- Дата створення : 19.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1702583
КП "Відділ освіти Куликівської райдержадміністрації " ЄДРПОУ: 02147457ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ природний- ID: UA-2018-01-17-002103-c
- Дата створення : 30.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1624348
КП "Відділ освіти Куликівської райдержадміністрації " ЄДРПОУ: 02147457ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані- ID: UA-2017-12-29-000071-c
- Дата створення : 29.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1555172
КП "Відділ освіти Куликівської райдержадміністрації " ЄДРПОУ: 02147457ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткова угода на 20% ТОВ "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ"- ID: UA-2018-01-04-001539-a
- Дата створення : 09.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1543876
КП "Відділ освіти Куликівської райдержадміністрації " ЄДРПОУ: 02147457ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані- ID: UA-2017-12-13-002752-c
- Дата створення : 13.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1528826
КП "Відділ освіти Куликівської райдержадміністрації " ЄДРПОУ: 02147457ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані- ID: UA-2017-11-06-001824-c
- Дата створення : 06.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1467267
КП "Відділ освіти Куликівської райдержадміністрації " ЄДРПОУ: 02147457ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (додаткова угода від 12.12.2017 року)- ID: UA-2017-12-13-000160-c
- Дата створення : 13.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1443083
КП "Відділ освіти Куликівської райдержадміністрації " ЄДРПОУ: 02147457ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (додаткова угода від 13.11.2017 року)- ID: UA-2017-11-14-000106-a
- Дата створення : 14.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1319622
КП "Відділ освіти Куликівської райдержадміністрації " ЄДРПОУ: 02147457ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (додаткова угода від 24.10.2017 року)- ID: UA-2017-10-24-001168-a
- Дата створення : 24.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1252763
КП "Відділ освіти Куликівської райдержадміністрації " ЄДРПОУ: 02147457ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (звіт)- ID: UA-2017-09-05-001920-c
- Дата створення : 05.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1113553
КП "Відділ освіти Куликівської райдержадміністрації " ЄДРПОУ: 02147457ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (звіт)- ID: UA-2017-03-24-001839-b
- Дата створення : 24.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 686564
КП "Відділ освіти Куликівської райдержадміністрації " ЄДРПОУ: 02147457ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (звіт)- ID: UA-2017-02-27-000570-a
- Дата створення : 27.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 611436
КП "Відділ освіти Куликівської райдержадміністрації " ЄДРПОУ: 02147457ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (звіт)- ID: UA-2017-02-27-000564-a
- Дата створення : 27.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 611418
КП "Відділ освіти Куликівської райдержадміністрації " ЄДРПОУ: 02147457ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ природний , скраплений або в газоподібному стані- ID: UA-2017-01-17-000412-b
- Дата створення : 17.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 483162
КП "Відділ освіти Куликівської райдержадміністрації " ЄДРПОУ: 02147457ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані- ID: UA-2016-12-23-001708-b
- Дата створення : 12.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 474649
КП "Відділ освіти Куликівської райдержадміністрації " ЄДРПОУ: 02147457ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газЗавершена -