-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100) або еквівалент- ID: UA-2026-07-29-007180-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29942402
Сектор культури, туризму, молоді, спорту та охорони культурної спадщини Вільшанської селищної ради ЄДРПОУ: 44033014ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне Г (Г2) (25-100), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, збагачене розсортоване, Вуг...×-
Вугілля кам'яне Г (Г2) (25-100), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, збагачене розсортоване, Вугілля кам'яне ДГ (25-200), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, збагачене розсортоване, Вугілля кам'яне Г (Г2) (13-100), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, збагачене розсортоване
- ID: UA-2025-06-17-011919-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25630781
Сектор культури, туризму, молоді, спорту та охорони культурної спадщини Вільшанської селищної ради ЄДРПОУ: 44033014ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вугілля кам’яне, Г (Г2) (25-100), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, Вугілля кам’яне, ДГ (25-200), ДС...×-
Вугілля кам’яне, Г (Г2) (25-100), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, Вугілля кам’яне, ДГ (25-200), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, Вугілля кам’яне, Г (Г2) (13-100), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472
- ID: UA-2024-06-11-001078-a
- Дата створення : 11.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21793757
Сектор культури, туризму, молоді, спорту та охорони культурної спадщини Вільшанської селищної ради ЄДРПОУ: 44033014ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вугілля кам’яне, ДГ (13-100), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472, 1 тонна- ID: UA-2024-05-07-005415-a
- Дата створення : 07.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21490743
Сектор культури, туризму, молоді, спорту та охорони культурної спадщини Вільшанської селищної ради ЄДРПОУ: 44033014ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вугілля кам’яне, ДГ (13-100)- ID: UA-2023-10-30-002621-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19449601
Сектор культури, туризму, молоді, спорту та охорони культурної спадщини Вільшанської селищної ради ЄДРПОУ: 44033014ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вугілля кам'яне- ID: UA-2023-03-28-002667-a
- Дата створення : 28.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17351602
СЕКТОР КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ВІЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44033014ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вугілля кам'яне- ID: UA-2023-03-13-007096-a
- Дата створення : 13.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17218594
СЕКТОР КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ВІЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44033014ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне марки АМ 13-25мм- ID: UA-2021-10-06-002109-a
- Дата створення : 06.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11862234
СЕКТОР КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ВІЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44033014ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ТОВ ГОСПАЛИВО- ID: UA-2021-05-27-001305-b
- Дата створення : 27.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10068682
СЕКТОР КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ВІЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44033014ДК 021:2015: 09111100-1 ВугілляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне марки АМ 13-25мм- ID: UA-2021-05-27-000506-b
- Дата створення : 27.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10067534
СЕКТОР КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ВІЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44033014ДК 021:2015: 09111100-1 ВугілляЗавершена -