-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки ДГ фракції 25-100 для закл...×-
Код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки ДГ фракції 25-100 для закладів і установ Магальської сільської ради.)
- ID: UA-2026-08-27-006780-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30212811
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ фракції 25-100 для закладів і установ Магальської сільської ради....×-
Вугілля кам’яне марки ДГ фракції 25-100 для закладів і установ Магальської сільської ради. Код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо. Згідно п.10 постанови КМУ №1178.
- ID: UA-2026-08-10-009165-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30040464
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ фракції 25-100 для ЗДО с. Магала. Код ДК 021:2015:09110000-3 твер...×-
Вугілля кам’яне марки ДГ фракції 25-100 для ЗДО с. Магала. Код ДК 021:2015:09110000-3 тверде паливо.Згідно п.10 постанови КМУ № 1178.
- ID: UA-2026-05-28-011607-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29375092
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля для ЗДО с. Магала. ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 0911000...×-
Вугілля для ЗДО с. Магала. ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 09110000-3 - Тверде паливо. Закупівля здійснюється згідно п.10 постанови КМУ №1178.
- ID: UA-2025-09-17-013449-a
- Дата створення : 17.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26468497
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля для ЗДО с. Буда Магальської сільської ради. Код ДК 021:2015:09110000-3 - Тверде па...×-
Вугілля для ЗДО с. Буда Магальської сільської ради. Код ДК 021:2015:09110000-3 - Тверде паливо. Закупівля здійснюється згідно п.10 постанови КМУ №1178.
- ID: UA-2025-08-15-006957-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26154497
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля для ЗДО с. Прут Магальської сільської ради. Код ДК 021:2015:09110000-3 - Тверде п...×-
Вугілля для ЗДО с. Прут Магальської сільської ради. Код ДК 021:2015:09110000-3 - Тверде паливо. Закупівля здійснюється згідно п.10 постанови КМУ №1178.
- ID: UA-2025-07-10-010586-a
- Дата створення : 10.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25851131
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля для місцевої пожежної охорони с. Магала. Код ДК 021:2015 "Єдиний закупівельн...×-
Вугілля для місцевої пожежної охорони с. Магала. Код ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 09110000-3 - Тверде паливо. Закупівля здійснюється згідно п. 10 постанови КМУ №1178.
- ID: UA-2025-06-11-008039-a
- Дата створення : 11.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25572678
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля для Острицького будинку культури. ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо. Закупів...×-
Вугілля для Острицького будинку культури. ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо. Закупівля проводиться згідно п. 10 постанови КМУ №1178.
- ID: UA-2025-04-21-003167-a
- Дата створення : 21.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25067789
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне ДГ 13-100 для закладів та установ освіти Магальської сільської ради....×-
Вугілля кам'яне ДГ 13-100 для закладів та установ освіти Магальської сільської ради. Код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо. Закупівля проводиться згідно п.11 постанови КМУ №1178.
- ID: UA-2025-01-21-010642-a
- Дата створення : 21.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24110091
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ для закладів та установ Магальської сільської ради на період з 15 жовтня 202...×-
Природний газ для закладів та установ Магальської сільської ради на період з 15 жовтня 2024 року по 31 грудня 2024 року. Код ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо. Закупівля здійснюється згідно підпункту 6 пункту 13 постанови КМУ №1178.
- ID: UA-2024-10-07-011723-a
- Дата створення : 07.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22812261
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне ДГ 13-100 для закладів та установ Магальської сільської ради. Код ДК...×-
Вугілля кам'яне ДГ 13-100 для закладів та установ Магальської сільської ради. Код ДК 021:2015:09110000-3 тверде паливо. Закупівля проводиться згідно п. 11 постанови КМУ №1178.
- ID: UA-2024-10-07-010181-a
- Дата створення : 07.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22810650
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вугілля кам’яне, ДГ (13-100), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472 для закладів та установ Магальськоїсі...×-
Вугілля кам’яне, ДГ (13-100), ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472 для закладів та установ Магальськоїсільської ради. Код ДК 021:2015 09110000-3 - Тверде паливо
- ID: UA-2024-07-05-000030-a
- Дата створення : 05.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22000672
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля марки ДГ(13-100) для установ Магальської сільської ради. Код ДК 021:2015:09110000-...×-
Вугілля марки ДГ(13-100) для установ Магальської сільської ради. Код ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо. Закупівля проводиться згідно п.11 постанови №1178.
- ID: UA-2023-10-12-011720-a
- Дата створення : 12.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19266525
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля для закладів та установ Магальської сільської ради (ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверд...×-
Вугілля для закладів та установ Магальської сільської ради (ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде паливо). Закупівля проводиться згідно п. 10 постанови КМУ № 1178.
- ID: UA-2023-04-04-009232-a
- Дата створення : 04.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17410243
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Вугілля для закладів та установ Магальської сільської ради- ID: UA-2022-05-12-005343-a
- Дата створення : 12.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14606355
МАГАЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417636ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -