-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 09110000-3 - Тверде паливо (вугілля кам'яне, брикети торф'яні)- ID: UA-2019-11-29-000270-c
- Дата створення : 29.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4085939
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо ( брикети торф'яні)- ID: UA-2019-01-21-001348-b
- Дата створення : 21.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3062071
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне, брикети торф'яні)- ID: UA-2018-12-03-001400-a
- Дата створення : 03.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2872508
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо ( брикети торф'яні)- ID: UA-2019-01-02-000723-c
- Дата створення : 02.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2862293
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо (вугілля кам'яне, брикети торф'яні)- ID: UA-2017-11-29-001031-c
- Дата створення : 29.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1547998
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Торфобрикет- ID: UA-2017-11-13-001502-c
- Дата створення : 13.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1318529
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Торфобрикети- ID: UA-2017-01-06-000055-a
- Дата створення : 06.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 741045
ДК 021:2015: 09112000-7 Буре вугілля і торфЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вугілля кам’яне ДГР 0-200- ID: UA-2017-01-06-000089-a
- Дата створення : 06.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 549161
ДК 021:2015: 09111100-1 ВугілляЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вугілля кам’яне ДГР 0-200- ID: UA-2016-09-06-000886-c
- Дата створення : 06.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 205559
ДК 021:2015: 09111100-1 ВугілляЗавершена -