-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам'яне ДГ (13-100), вугілля кам'яне ГЖ (20-40)- ID: UA-2021-09-08-001873-a
- Дата створення : 08.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11426319
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні брикети з твердих порід деревини типу "NESTRO" або еквівалент- ID: UA-2021-07-08-002366-a
- Дата створення : 08.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10636568
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Паливні брикети з твердих порід деревини- ID: UA-2021-01-14-003395-a
- Дата створення : 14.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8136462
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам'яне ЖКО (25-80), вугілля кам'яне ДГОМ (13-50)- ID: UA-2020-12-21-017425-c
- Дата створення : 21.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7906778
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам'яне ЖКО (25-80), вугілля кам'яне ДГОМ (13-50)- ID: UA-2020-12-08-006079-c
- Дата створення : 08.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7601571
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам'яне ГЖП (0-100), вугілля кам'яне ДГОМ (13-50)- ID: UA-2020-10-29-002776-a
- Дата створення : 29.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6966230
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
вугілля кам'яне Г (Г2) (0-200), вугілля кам'яне ДГОМ (13-50)- ID: UA-2020-09-28-004849-c
- Дата створення : 28.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6492162
КНП "Городищенське РТМО" ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки ДГ 13-100- ID: UA-2020-09-26-000025-b
- Дата створення : 26.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6473611
КНП "Городищенське РТМО" ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне- ID: UA-2020-07-28-001094-a
- Дата створення : 28.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5732926
КНП "Городищенське РТМО" ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне- ID: UA-2019-12-17-000379-a
- Дата створення : 17.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4190736
КНП "Городищенське РТМО" ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне- ID: UA-2019-12-13-000396-a
- Дата створення : 13.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4170803
КНП "Городищенське РТМО" ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне- ID: UA-2018-11-06-000670-b
- Дата створення : 06.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2543109
КЗ "Городищенське РТМО" ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вугілля кам'яне- ID: UA-2018-11-06-000637-b
- Дата створення : 06.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2542964
КЗ "Городищенське РТМО" ЄДРПОУ: 02005355ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАктивна -