-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до транспортних засобів: Subaru Forester VIN №JF1SF5LJ4XG045470; Toyota RA...×-
Запасні частини до транспортних засобів: Subaru Forester VIN №JF1SF5LJ4XG045470; Toyota RAV4 VIN №JTEHG20V506094908
- ID: UA-2026-08-18-011819-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30121679
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 7 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортного засобу Toyota Land Cruiser 200 VIN №JTMHV05JX04009934- ID: UA-2026-08-13-012033-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30081960
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини до транспортних засобів- ID: UA-2026-08-04-008342-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29988757
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Датчик рівня пневмопідвіски, датчик тиску в колекторі всмоктування- ID: UA-2026-08-04-005033-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29985463
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електродвигун переднього склоочисника, 16 667 362 80- ID: UA-2026-07-21-001829-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29863427
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
СВЧКА РОЗЖАРЮВАННЯ- ID: UA-2026-07-03-005660-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29725890
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фара передня ліва- ID: UA-2026-05-20-010388-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29286299
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини до транспортних засобів- ID: UA-2026-04-24-004886-a
- Дата створення : 24.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29019941
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Датчик швидк.оберт.колеса, стоп-сигнал- ID: UA-2026-04-15-009243-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28924238
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини до транспортних засобів Volkswagen T5 VIN №WV1ZZZ7JZ5X014166, Toyota Hilux GZ 2...×-
Запчастини до транспортних засобів Volkswagen T5 VIN №WV1ZZZ7JZ5X014166, Toyota Hilux GZ 2,4 D-4D 6M/T BUSINESS VIN №№MR0KB3CD300909984, MR0KB3CD500910067, MR0KB3CD900909892, MR0KB3CD400909959, Volkswagen Golf VIN №WVWZZZ1KZ6B061769, Skoda Octavia Classic VIN №ТМВDК01U14В011824: датчик положення розподільчого валу, катушка запалення, проводи запалювання, датчик тиску оливи
- ID: UA-2026-04-10-006951-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28890508
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Датчик ABS, SS20464- ID: UA-2026-03-04-008448-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28497274
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дроти запалювання ЗІЛ 130 к-т (вир-во JANMOR), 130-3707250-03- ID: UA-2026-03-04-006417-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28495258
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа, протитуманна фара- ID: UA-2025-11-17-000537-a
- Дата створення : 17.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27138390
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини для до транспортного засобу Nissan Navara VIN №JN1BPUD22U0077085: Стартер- ID: UA-2025-10-07-013291-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26671672
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасна частина до транспортного засобу Nissan KING CAB- ID: UA-2025-09-29-005856-a
- Дата створення : 29.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26584043
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -