-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світильники- ID: UA-2026-08-21-008877-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30160839
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 07.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світильники- ID: UA-2026-08-19-007186-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30130798
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лампи настільні- ID: UA-2026-08-07-002455-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30020684
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світильники- ID: UA-2026-07-31-008342-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29966312
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світильники: Лот №1 Світильники (код 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітл...×-
Світильники: Лот №1 Світильники (код 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітлювальна арматура); Лот №2 Світильники (код 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітлювальна арматура)
- ID: UA-2026-07-29-002523-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29937736
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 9 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ліхтарі в асортименті- ID: UA-2026-07-29-000464-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29935686
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світильники- ID: UA-2026-06-10-003561-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29490909
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світильники- ID: UA-2026-06-08-004187-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29462836
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ліхтарі в асортименті- ID: UA-2026-05-28-000454-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29363970
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світильники- ID: UA-2026-04-20-010430-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28967557
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світильники: Лот №1 Світильники (код 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітл...×-
Світильники: Лот №1 Світильники (код 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітлювальна арматура); Лот №2 Світильники (код 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітлювальна арматура)
- ID: UA-2026-03-17-013044-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28634730
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світильники- ID: UA-2025-11-11-013747-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27080964
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світильники: Лот №1 Світильники (код 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітл...×-
Світильники: Лот №1 Світильники (код 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітлювальна арматура); Лот №2 Світильники (код 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітлювальна арматура); Лот №3 Світильники (код 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітлювальна арматура)
- ID: UA-2025-10-27-009012-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26899554
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ліхтарі- ID: UA-2025-10-21-014138-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26836100
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світильники: Лот №1 Світильники (код 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітл...×-
Світильники: Лот №1 Світильники (код 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітлювальна арматура); Лот №2 Світильники (код 31520000-7 згідно ДК 021:2015 – Світильники та освітлювальна арматура
- ID: UA-2025-09-30-007670-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26598799
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -