-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гібридний інвертор у комплекті з акумуляторними батареями- ID: UA-2026-09-04-013113-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301776
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41299207ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Промислова гібридна система зберігання енергії (у складі: пристрої захисту, автоматика та...×-
Промислова гібридна система зберігання енергії (у складі: пристрої захисту, автоматика та інше) з урахуванням витрат на монтаж та пусконалагодження
- ID: UA-2026-08-28-010921-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230338
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41299207ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 години (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гібридний інвертор DEYE SUN-12K-SG04LP3-EU 12kW 48V 2 MPPT Wi-Fi Трифазний, Інвертор гібри...×-
Гібридний інвертор DEYE SUN-12K-SG04LP3-EU 12kW 48V 2 MPPT Wi-Fi Трифазний, Інвертор гібридний 6kW Deye SUN-6K-SG05LP1-EU, однофазний
- ID: UA-2026-06-02-012813-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29414111
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41299207ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джерело безперебійного живлення- ID: UA-2026-05-27-004534-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29353377
ВІДДІЛ ОСВІТИ БАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41299207ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -