-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Назва предмету закупівлі: Система резервного електроживлення з використанням гібридного...×-
Назва предмету закупівлі: Система резервного електроживлення з використанням гібридного трифазного інвертора, установки зберігання енергії та супутнього обладнання Код ДК 021:2015:31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
- ID: UA-2026-07-31-008028-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29966006
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокКваліфікаціявід початку періоду пройшло 15 робочих днів
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок живлення- ID: UA-2026-07-06-006218-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29738324
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторний блок живлення. ДК 021:2015: 31150000-2 — Баласти для розрядних ламп чи трубок...×-
Лабораторний блок живлення. ДК 021:2015: 31150000-2 — Баласти для розрядних ламп чи трубок.
- ID: UA-2026-06-30-010428-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29693566
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джерело живлення- ID: UA-2026-06-04-005647-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29435807
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок живлення- ID: UA-2026-05-12-004031-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29190873
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядний пристрій- ID: UA-2025-12-15-022218-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27573983
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джерело безперебійного живлення- ID: UA-2025-10-29-010143-a
- Дата створення : 29.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26934278
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джерело безперебійного живлення. Код ДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи...×-
Джерело безперебійного живлення. Код ДК 021:2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
- ID: UA-2025-10-21-015737-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26837662
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Джерело безперебійного живлення SVC VP-1500-LCD (код ДК 021:2015:31150000-2 Баласти для ро...×-
Джерело безперебійного живлення SVC VP-1500-LCD (код ДК 021:2015:31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок)
- ID: UA-2025-10-17-008513-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26797454
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок живлення. Код ДК 021:2015:31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок.- ID: UA-2025-02-27-005960-a
- Дата створення : 27.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24562535
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок живлення. Код ДК 021:2015:31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок- ID: UA-2025-02-10-010968-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24374180
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок живлення. Код ДК 021:2015:31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок.- ID: UA-2025-01-21-018548-a
- Дата створення : 21.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24117947
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок живлення. Код ДК 021:2015:31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок.- ID: UA-2024-04-08-003619-a
- Дата створення : 08.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21230469
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядний пристрій, блок живлення. Код ДК 021:2015:31150000-2: Баласти для розрядних ламп ч...×-
Зарядний пристрій, блок живлення. Код ДК 021:2015:31150000-2: Баласти для розрядних ламп чи трубок
- ID: UA-2023-06-30-004018-a
- Дата створення : 30.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18284225
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядний пристрій. Код ДК 021:2015:31150000-2: Баласти для розрядних ламп чи трубок- ID: UA-2023-06-30-003947-a
- Дата створення : 30.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18284157
Волинський національний університет імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 02125102ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокЗавершена -