-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 31120000-3 - Генератори (Генератори)- ID: UA-2026-09-03-012807-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30286199
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 31120000-3 - Генератори (Дизельний генератор ALIMAR 72 кВт/90 кВа або ек...×-
Код ДК 021:2015 – 31120000-3 - Генератори (Дизельний генератор ALIMAR 72 кВт/90 кВа або еквівалент)
- ID: UA-2026-06-30-011649-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29694818
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 31120000-3 - Генератори (Дизельні генератори)- ID: UA-2026-02-24-013017-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28414217
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 31120000-3 - Генератори (Дизельний генератор Alimar).- ID: UA-2026-02-05-015459-a
- Дата створення : 05.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28206295
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 31120000-3 - Генератори (Генератор інверторний GTM DK2500iA або еквівале...×-
Код ДК 021:2015 - 31120000-3 - Генератори (Генератор інверторний GTM DK2500iA або еквівалент)
- ID: UA-2025-11-20-014100-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27205870
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 31120000-3 Генератори (Дизельний генератор або еквівалент);- ID: UA-2025-07-23-011331-a
- Дата створення : 23.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25957474
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 31120000-3 - Генератори (Генератори)- ID: UA-2025-05-07-011123-a
- Дата створення : 07.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25228712
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 31120000-3 - Генератори (Генератори)- ID: UA-2025-04-23-012170-a
- Дата створення : 23.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25096169
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 31120000-3 - Генератори (генератор)- ID: UA-2024-10-25-013335-a
- Дата створення : 25.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23032409
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 31120000-3 - Генератори (генератори)- ID: UA-2024-10-01-012022-a
- Дата створення : 01.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22758964
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 31120000-3 - Генератори (генератори)- ID: UA-2024-08-23-009698-a
- Дата створення : 23.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22399865
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 31120000-3 - Генератори (генератори)- ID: UA-2024-07-26-008233-a
- Дата створення : 26.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22169277
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021 *2015- 31120000-0 Генератори (Генератор дизельний DJ275BD 200 кВт (в капоті))- ID: UA-2023-06-21-018530-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18195652
ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 31120000-3 - Генератори- ID: UA-2023-06-21-018524-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18195646
ДК 021:2015: 31121100-1 Дизель-генераторні установкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 31120000-3 - Генератори- ID: UA-2023-06-21-018518-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18195640
ДК 021:2015: 31121100-1 Дизель-генераторні установкиЗавершена -