-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, 1,9метрів ТУУ-00994207-005- ID: UA-2026-09-01-002867-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249732
Чижівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344133ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна 1 групи, неколоті, твердолистяні порода деревини- ID: UA-2026-08-31-002789-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236093
Чижівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344133ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дрова паливні- ID: UA-2026-07-27-006259-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29916919
Чижівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344133ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дрова паливні- ID: UA-2026-07-27-003455-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29914138
Чижівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344133ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина- ID: UA-2025-09-30-009870-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26600995
Чижівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344133ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина- ID: UA-2025-09-04-009387-a
- Дата створення : 04.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26332676
Чижівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344133ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дрова паливні- ID: UA-2024-08-21-009814-a
- Дата створення : 21.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22375142
Чижівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344133ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина- ID: UA-2024-08-07-009874-a
- Дата створення : 07.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22257033
Чижівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344133ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина- ID: UA-2024-07-25-000542-a
- Дата створення : 25.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22150107
Чижівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344133ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина- ID: UA-2024-07-12-009159-a
- Дата створення : 12.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22063493
Чижівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344133ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина- ID: UA-2023-06-14-008751-a
- Дата створення : 14.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18100749
Чижівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344133ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Деревина- ID: UA-2022-06-16-000030-a
- Дата створення : 16.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14753173
Чижівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344133ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина- ID: UA-2021-10-08-001615-b
- Дата створення : 08.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11897530
Чижівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344133ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Дрова паливні твердих, м’яких і середніх порід- ID: UA-2021-09-02-003828-a
- Дата створення : 02.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11334929
Чижівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344133ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Деревина- ID: UA-2021-08-17-010734-a
- Дата створення : 17.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11151087
Чижівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344133ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -