-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина дров’яна твердолистяних порід- ID: UA-2026-08-31-000958-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234208
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка обрізна- ID: UA-2026-07-14-001162-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29804084
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дошка обрізна- ID: UA-2026-07-14-000371-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29803304
ДК 021:2015: 03411000-4 Деревина хвойних порідЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті,- ID: UA-2026-06-23-014268-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29629705
ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 03418100-4 Деревина твердих порід- ID: UA-2023-08-02-010433-a
- Дата створення : 02.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18567853
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 03418100-4 Деревина твердих порід- ID: UA-2023-07-10-008592-a
- Дата створення : 10.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18361672
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03418100-4 Деревина твердих порідТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 03418100-4 Деревина твердих порід- ID: UA-2022-12-01-009246-a
- Дата створення : 01.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16059561
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03418100-4 Деревина твердих порідЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 03418100-4 Деревина твердих порід- ID: UA-2022-11-09-005524-a
- Дата створення : 09.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15813324
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 03418100-4 Деревина твердих порід- ID: UA-2022-11-08-009694-a
- Дата створення : 08.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15802664
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03418100-4 Деревина твердих порідТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 03418100-4 Деревина твердих порід- ID: UA-2022-10-24-005956-a
- Дата створення : 24.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15655415
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03418100-4 Деревина твердих порідТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 03418100-4 Деревина твердих порід- ID: UA-2022-10-24-004595-a
- Дата створення : 24.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15654019
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03418100-4 Деревина твердих порідТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 03418100-4 Деревина твердих порід- ID: UA-2022-10-11-005233-a
- Дата створення : 11.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15547016
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03418100-4 Деревина твердих порідТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливні брикети- ID: UA-2022-07-18-003347-a
- Дата створення : 18.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14920015
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина- ID: UA-2022-06-06-006597-a
- Дата створення : 06.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14703667
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дрова паливні- ID: UA-2016-08-05-000194-c
- Дата створення : 05.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 168481
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат " ЄДРПОУ: 03189972ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаЗавершена -