-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Портативний компютер (ноутбук), екран підвісний 2.0*1,5м- ID: UA-2021-10-11-002527-a
- Дата створення : 11.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11934999
ПРЕОБРАЖЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ "ОСНОВА" ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20527353ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб КЗІ "SecureToken-337M"- ID: UA-2020-11-23-001178-a
- Дата створення : 23.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7328327
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ОСНОВА" ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОРІХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20527353ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб КЗІ "SecureToken-337M"- ID: UA-2020-11-23-000084-c
- Дата створення : 23.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7320355
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ОСНОВА" ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОРІХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20527353ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект обладнання для кабінетів початкової школи; Комплект обладнання для навчальних каб...×-
Комплект обладнання для кабінетів початкової школи; Комплект обладнання для навчальних кабінетів
- ID: UA-2019-08-01-000659-a
- Дата створення : 01.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3638689
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ОСНОВА" ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОРІХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20527353ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальний комп’ютерний комплекс, мультимедійне обладнання, інтерактивні комплекси, обладн...×-
Навчальний комп’ютерний комплекс, мультимедійне обладнання, інтерактивні комплекси, обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, початкової школи
- ID: UA-2018-07-06-000388-b
- Дата створення : 06.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2262008
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ОСНОВА" ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОРІХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20527353ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -