-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання - Багатофункціональний пристрій (БФП Cano...×-
ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання - Багатофункціональний пристрій (БФП Canon i-SENSYS X 1440i)
- ID: UA-2026-09-02-011024-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269800
Виконавчий комітет Тернівської міської ради ЄДРПОУ: 05379317ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 07.09.26 09:00)
-
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання - Багатофункціональні пристрої (БФП Canon...×-
ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання - Багатофункціональні пристрої (БФП Canon i-SENSYS MF3010), накопичувачі HDD; накопичувач USB
- ID: UA-2026-05-05-010275-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29121685
Виконавчий комітет Тернівської міської ради ЄДРПОУ: 05379317ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Монітори та миші- ID: UA-2025-12-01-013827-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27340544
Виконавчий комітет Тернівської міської ради ЄДРПОУ: 05379317ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
монітори Samsung 27" S27D366- ID: UA-2025-11-26-013357-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27282576
Виконавчий комітет Тернівської міської ради ЄДРПОУ: 05379317ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
монітори Samsung 27" S27D366 та миші бездротові- ID: UA-2025-11-21-005831-a
- Дата створення : 21.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27216199
Виконавчий комітет Тернівської міської ради ЄДРПОУ: 05379317ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Epson EcoTank L3251- ID: UA-2025-09-08-006653-a
- Дата створення : 08.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26359580
Виконавчий комітет Тернівської міської ради ЄДРПОУ: 05379317ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Принтери- ID: UA-2024-12-05-015922-a
- Дата створення : 05.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23542163
Виконавчий комітет Тернівської міської ради ЄДРПОУ: 05379317ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2024-11-18-001286-a
- Дата створення : 18.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23283130
Виконавчий комітет Тернівської міської ради ЄДРПОУ: 05379317ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрїй Canon i-SENSYS MF272dw (5621C013) + 2 картриджа 071H (БФП ла...×-
Багатофункціональний пристрїй Canon i-SENSYS MF272dw (5621C013) + 2 картриджа 071H (БФП лазерний, монохромний, А4, 20 000 ст./міс., 29 ст./хв., Wi-Fi, Ethernet, Дуплекс > 4000 стор. А4 (5 %)
- ID: UA-2024-11-12-015117-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23224632
Виконавчий комітет Тернівської міської ради ЄДРПОУ: 05379317ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Принтер багатофункціональний (HP LJ Pro M428fdw) , монохромний друк, A4, 38-45 стор/хв.- ID: UA-2023-03-22-000550-a
- Дата створення : 22.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17300900
Виконавчий комітет Тернівської міської ради ЄДРПОУ: 05379317ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Принтер багатофункціональний Canon, монохромний друк, A4, 8 000 стор/міс, 18 стор/хв. + 2...×-
Принтер багатофункціональний Canon, монохромний друк, A4, 8 000 стор/міс, 18 стор/хв. + 2 картриджа 725
- ID: UA-2023-03-21-011131-a
- Дата створення : 21.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17298338
Виконавчий комітет Тернівської міської ради ЄДРПОУ: 05379317ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
захищені носії особистих ключів- ID: UA-2021-12-02-015505-c
- Дата створення : 02.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12841390
Виконавчий комітет Тернівської міської ради ЄДРПОУ: 05379317ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання (Програмно-апаратний комплекс для оформлення та видачі посвідчень в...×-
Комп’ютерне обладнання (Програмно-апаратний комплекс для оформлення та видачі посвідчень водія і реєстрації транспортних засобів)
- ID: UA-2021-10-07-014447-b
- Дата створення : 07.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11891951
Виконавчий комітет Тернівської міської ради ЄДРПОУ: 05379317ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Програмно-апаратний комплекс для оформлення та видачі посвідчень водія і реєстрації трансп...×-
Програмно-апаратний комплекс для оформлення та видачі посвідчень водія і реєстрації транспортних засобів
- ID: UA-2021-08-27-007075-a
- Дата створення : 27.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11258904
Виконавчий комітет Тернівської міської ради ЄДРПОУ: 05379317ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Програмно-апаратний комплекс для оформлення та видачі посвідчень водія і реєстрації трансп...×-
Програмно-апаратний комплекс для оформлення та видачі посвідчень водія і реєстрації транспортних засобів
- ID: UA-2021-08-05-011964-a
- Дата створення : 05.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10996237
Виконавчий комітет Тернівської міської ради ЄДРПОУ: 05379317ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -