-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект Logitech МК250- ID: UA-2026-05-26-012252-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29345621
БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Canon MF463dw- ID: UA-2026-05-26-008869-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29342232
БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Док-станція Maiwo для двох SSD- ID: UA-2025-12-22-012795-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27698896
БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2025-12-16-020010-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27596622
БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Canon MF461dw Wi-Fi- ID: UA-2025-11-26-006076-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27275344
БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Canon MF461dw Wi-Fi- ID: UA-2025-11-24-014896-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27244565
БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2025-10-29-002926-a
- Дата створення : 29.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26927081
БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Canon MF461dw Wi-Fi (5951C020)- ID: UA-2024-11-25-016848-a
- Дата створення : 25.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23390099
БЕРЕСТИНСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2024-08-30-008433-a
- Дата створення : 30.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22453251
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2024-06-06-004518-a
- Дата створення : 06.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21759051
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Модуль Flash 32Gb- ID: UA-2024-03-21-004392-a
- Дата створення : 21.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21083567
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2023-10-12-008563-a
- Дата створення : 12.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19263407
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2023-07-14-004812-a
- Дата створення : 14.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18406975
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб криптографічного захисту інформації "Ключ електронний "Алмаз-1К"- ID: UA-2023-07-04-010302-a
- Дата створення : 04.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18311883
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF237w- ID: UA-2021-12-20-005853-c
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13267515
КРАСНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04058686ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -