-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Накопичувачі SSD- ID: UA-2026-08-04-008178-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29988596
ДП "ПРОЗОРРО" ЄДРПОУ: 02426097ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Жорсткі диски)- ID: UA-2026-07-28-004546-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29927085
ДП "ПРОЗОРРО" ЄДРПОУ: 02426097ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комп'ютерні миші- ID: UA-2026-07-20-000552-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29850616
ДП "ПРОЗОРРО" ЄДРПОУ: 02426097ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мережеві фільтри та подовжувачі- ID: UA-2025-12-12-013981-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27540049
ДП "ПРОЗОРРО" ЄДРПОУ: 02426097ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерні миші)- ID: UA-2025-12-12-013313-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27539406
ДП "ПРОЗОРРО" ЄДРПОУ: 02426097ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Стрічкові накопичувачі)- ID: UA-2025-11-28-003718-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27312019
ДП "ПРОЗОРРО" ЄДРПОУ: 02426097ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Принтери- ID: UA-2025-11-12-015641-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27100964
ДП "ПРОЗОРРО" ЄДРПОУ: 02426097ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оперативна пам'ять- ID: UA-2025-10-07-002631-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26661035
ДП "ПРОЗОРРО" ЄДРПОУ: 02426097ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Оперативна пам’ять)- ID: UA-2025-09-30-006532-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26597673
ДП "ПРОЗОРРО" ЄДРПОУ: 02426097ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерні миші (10шт))- ID: UA-2025-09-05-007911-a
- Дата створення : 05.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26346253
ДП "ПРОЗОРРО" ЄДРПОУ: 02426097ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Жорсткі диски (6 штук))- ID: UA-2025-06-05-004903-a
- Дата створення : 05.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25516890
ДП "ПРОЗОРРО" ЄДРПОУ: 02426097ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015:30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Жорсткі диски (6 штук))- ID: UA-2025-05-22-014604-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25389455
ДП "ПРОЗОРРО" ЄДРПОУ: 02426097ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2024-12-17-009586-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23717914
ДП "ПРОЗОРРО" ЄДРПОУ: 02426097ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2024-12-17-008384-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23716678
ДП "ПРОЗОРРО" ЄДРПОУ: 02426097ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Накопичувачі SSD- ID: UA-2024-12-16-007413-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23692400
ДП "ПРОЗОРРО" ЄДРПОУ: 02426097ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -