-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій для друку, сканування, копіювання- ID: UA-2020-11-13-007590-c
- Дата створення : 13.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7192420
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146989ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фабрика друку: принтер сканер/копір., ламінатор та витратні матеріали- ID: UA-2020-07-06-000935-b
- Дата створення : 06.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5483022
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146989ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2020-06-01-000988-b
- Дата створення : 01.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5128499
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146989ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2019-10-03-000017-c
- Дата створення : 03.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3849589
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146989ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальний комп'ютерний комплекс (комп'ютер вчителя, комп'ютер учня)- ID: UA-2019-09-23-000099-a
- Дата створення : 23.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3810717
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146989ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальний комп'ютерний комплекс (комп'ютер вчителя, комп'ютер учня)- ID: UA-2019-08-05-001368-b
- Дата створення : 05.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3646690
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146989ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фабрика друку для потреб загальносвітніх закладів Черкаського району- ID: UA-2019-08-05-000885-b
- Дата створення : 05.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3645919
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146989ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальний комп’ютерний комплекс з мультемедійними засобами навчаня для вивчення іноземних...×-
Навчальний комп’ютерний комплекс з мультемедійними засобами навчаня для вивчення іноземних мов (лінгафоний кабінет)
- ID: UA-2019-07-12-001588-b
- Дата створення : 12.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3574460
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146989ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій для потреб Будищенської ЗОШ I-III ст.- ID: UA-2018-12-06-000275-c
- Дата створення : 06.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2739391
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146989ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
принтер 3 в 1 (кольоровий)- ID: UA-2018-11-26-001268-b
- Дата створення : 26.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2739233
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146989ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання: багатофункціональний пристрій (чорно-білий), флеш-накопичувач- ID: UA-2018-11-14-001684-b
- Дата створення : 14.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2738973
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146989ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кольоровий принтер- ID: UA-2018-11-06-001432-b
- Дата створення : 06.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2697588
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146989ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Фабрика друку: (принтер сканер/копір.), ламінатор та витратні матеріали для Руськополянськ...×-
Фабрика друку: (принтер сканер/копір.), ламінатор та витратні матеріали для Руськополянської ЗОШ I-III ст. № 1 (початкова школа)
- ID: UA-2018-11-13-001695-b
- Дата створення : 13.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2658307
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146989ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій (принтер/сканер/копір.)- ID: UA-2018-11-05-001800-b
- Дата створення : 05.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2602430
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146989ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій (принтер/сканер/копір.), струминний принтер- ID: UA-2018-10-25-000065-a
- Дата створення : 25.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2586391
Відділ освіти Черкаської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 02146989ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -