-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Принтер BROTHER HL-1110R- ID: UA-2020-12-15-005677-b
- Дата створення : 15.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7762925
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Принтер- ID: UA-2020-12-01-003637-b
- Дата створення : 01.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7465687
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2020-11-13-000457-b
- Дата створення : 13.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7185159
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання різне- ID: UA-2020-11-05-000543-c
- Дата створення : 05.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7048808
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій- ID: UA-2020-11-03-000683-b
- Дата створення : 03.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7004905
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої Epson XP2100, колонки для Пістинського ліцею- ID: UA-2020-10-28-005694-a
- Дата створення : 28.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6942484
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2020-09-30-000285-b
- Дата створення : 30.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6511595
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій "Canon"- ID: UA-2020-09-15-001529-c
- Дата створення : 15.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6298135
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Веб-камери- ID: UA-2020-08-14-001865-b
- Дата створення : 14.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5936296
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій, інтерактивна дошка- ID: UA-2019-07-03-001475-b
- Дата створення : 03.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3538829
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій, інтерактивна дошка)- ID: UA-2019-04-02-000785-b
- Дата створення : 02.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3347212
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компютерне обладнання для Пістинської ЗОШ І-ІІІ ступенів- ID: UA-2018-12-19-000989-a
- Дата створення : 19.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2763133
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компютерне обладнання для Шешорської ЗОШ І-ІІ ступенів- ID: UA-2018-12-19-000579-b
- Дата створення : 19.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2762053
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інтерактивний комплекс (Шешорська ЗОШ І-ІІ ступенів)- ID: UA-2018-12-10-001055-b
- Дата створення : 10.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2700116
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект мультимедійного обладнання для інклюзивно-ресурсного центру- ID: UA-2018-11-08-000449-a
- Дата створення : 08.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2555449
Відділ освіти Косівської РДА ЄДРПОУ: 02143554ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -