-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
A4Tech PK-825P Вебкамера 720P,USB 2.0- ID: UA-2026-09-02-004045-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262918
Вінницький національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070693ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої- ID: UA-2026-07-29-008106-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29943327
Вінницький національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070693ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Материнська плата, модуль пам’яті, накопичувач, відеокарта, корпус, блок живлення, кулер д...×-
Материнська плата, модуль пам’яті, накопичувач, відеокарта, корпус, блок живлення, кулер до процесора
- ID: UA-2026-07-24-005551-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29904374
Вінницький національний технічний університет ЄДРПОУ: 02070693ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Монітори- ID: UA-2026-05-22-005805-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29310583
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02070693ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Накопичувачі SSD, Накопичувачі HDD- ID: UA-2026-04-28-013681-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29058302
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02070693ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Накопичувачі SSD,Мережеві фільтри та подовжувачі- ID: UA-2026-04-22-013070-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28996422
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02070693ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Джерела безперебійного живлення- ID: UA-2026-01-30-015323-a
- Дата створення : 30.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28137513
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02070693ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (Багатофункціональний пристрій KonicaMinolta (або аналог))- ID: UA-2026-01-30-005567-a
- Дата створення : 30.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28127799
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02070693ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Захищені носії ключової інформації (токени)- ID: UA-2026-01-20-014988-a
- Дата створення : 20.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27978620
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02070693ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Захищені носії ключової інформації (токени)- ID: UA-2026-01-13-007400-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27892697
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02070693ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої,Принтери- ID: UA-2025-12-09-019764-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27474956
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02070693ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Багатофункціональні пристрої,Монітори- ID: UA-2025-11-28-014194-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27322428
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02070693ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
БФП (Canon MF 3010), веб камера (Logitech Brio 105)- ID: UA-2025-11-28-003701-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27311997
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02070693ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Веб-камера UHD 4K/30fps, FHD 1080p/60fps, HD 720p/90fps, USB-A,Веб-камери- ID: UA-2025-11-27-016812-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27306084
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02070693ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Витратні матеріали для 3D-принтерів,Витратні матеріали для 3D-принтерів,Витратні матеріали...×-
Витратні матеріали для 3D-принтерів,Витратні матеріали для 3D-принтерів,Витратні матеріали для 3D-принтерів,Витратні матеріали для 3D-принтерів
- ID: UA-2025-11-27-016797-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27306077
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 02070693ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -