-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук- ID: UA-2026-07-22-001364-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29875290
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет Samsung Galaxy Tab S11 Ultra 5G- ID: UA-2026-02-25-006090-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28423198
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Програмно-керовані пристрої- ID: UA-2025-12-10-018480-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27496515
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ПК Vinga D6845- ID: UA-2024-04-10-006698-a
- Дата створення : 10.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21259479
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук 156 Asus VivoBook- ID: UA-2023-12-01-003546-a
- Дата створення : 01.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19857939
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картридж- ID: UA-2022-02-24-001518-a
- Дата створення : 24.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14291191
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системний блок на базі INTEL Pentium G8400/240GBSSD/450W- ID: UA-2022-02-21-006230-b
- Дата створення : 21.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14226071
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
машини для обробки даних- ID: UA-2021-11-09-011860-b
- Дата створення : 09.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12381348
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина), ДК 021:2015 30210000-4- ID: UA-2021-09-09-004438-c
- Дата створення : 09.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11442751
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина), ДК 021:2015 30210000-4- ID: UA-2021-09-09-001976-c
- Дата створення : 09.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11438532
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Персональні комп'ютери та ноутбуки (код за ДК 021:2015: 30210000-4 – Машини для оброб...×-
Персональні комп'ютери та ноутбуки (код за ДК 021:2015: 30210000-4 – Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2021-04-15-009227-b
- Дата створення : 15.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9533569
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук ACER Swift 3 SF314-42-R5VB, ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник",...×-
Ноутбук ACER Swift 3 SF314-42-R5VB, ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код CPV 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2020-12-24-004667-c
- Дата створення : 24.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7985370
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук 15`` ACER A515-54G NX.HDGEU.015 /чорний/ 15.6`` (1920x1080) Full HD LED /Intel i5-...×-
Ноутбук 15`` ACER A515-54G NX.HDGEU.015 /чорний/ 15.6`` (1920x1080) Full HD LED /Intel i5-8265U /8Gb/ 2 Tb HDD/ (далі – Товар), ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код СРV 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2020-09-29-005112-a
- Дата створення : 29.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6502544
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання та приладдя- ID: UA-2017-12-22-001325-b
- Дата створення : 22.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1504106
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Робоча станція в комплекті для оформлення та...×-
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Робоча станція в комплекті для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, або паспорта громадянина України у формі картки (РС-1). Робоча станція в комплекті для внесення змін до ID – карток (РС-2)).
- ID: UA-2017-08-14-000631-a
- Дата створення : 14.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1158291
Виконавчий комітет Апостолівської міської ради ЄДРПОУ: 40209395ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -