-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет Lenovo M10 64GB ДК 021-2015 (CPV) 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна...×-
Планшет Lenovo M10 64GB ДК 021-2015 (CPV) 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2020-12-18-000683-b
- Дата створення : 18.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7842666
Відділ освіти Згурівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 20624518ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Портативний комп’ютер, багатофункціональний пристрій, інтерактивний комплекс, проектор- ID: UA-2020-11-04-004639-c
- Дата створення : 04.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7032873
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗГУРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 20624518ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Портативний комп’ютер, багатофункційний пристрій- ID: UA-2020-09-24-000047-a
- Дата створення : 24.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6431878
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЗГУРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 20624518ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбуки для загальноосвітніх закладів освіти,згідно державного словника код ДК-021:2015.-...×-
Ноутбуки для загальноосвітніх закладів освіти,згідно державного словника код ДК-021:2015.- 30210000-4- Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2019-07-24-001451-b
- Дата створення : 24.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3612443
Відділ освіти Згурівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 20624518ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) Ноутбук та планшет для Згурівськ...×-
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) Ноутбук та планшет для Згурівського ІРЦ)
- ID: UA-2018-08-07-001152-b
- Дата створення : 07.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2250450
Відділ освіти Згурівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 20624518ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) Ноутбуки для загальноосвітних зак...×-
30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) Ноутбуки для загальноосвітних закладів освіти Згурівського р-ну,Київської обл.)
- ID: UA-2018-07-17-000777-b
- Дата створення : 17.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2183443
Відділ освіти Згурівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 20624518ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
комп'ютери- ID: UA-2016-09-23-000117-a
- Дата створення : 26.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 234289
Відділ освіти Згурівської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 20624518ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютериЗавершена -