-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбук Acer TravelMate P2 16 TMP216-41-TCO-R979 (NX.BB2EU.007) за кодом ДК 021:2015: 3021...×-
Ноутбук Acer TravelMate P2 16 TMP216-41-TCO-R979 (NX.BB2EU.007) за кодом ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2025-11-25-017761-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27266931
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери...×-
ДК 021:2015:30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери в комплекті (номенклатурна позиція 30213000-5 Персональні комп’ютери)
- ID: UA-2025-11-24-003721-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27233412
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери...×-
ДК 021:2015:30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери в комплекті (номенклатурна позиція 30213000-5 Персональні комп’ютери)
- ID: UA-2025-10-03-010245-a
- Дата створення : 03.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26640380
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ноутбук ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ161 (90NB0X22-M00AH0)- ID: UA-2025-10-01-005242-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26608497
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
комп'ютер "Офіс+" (23.8. Ryzen 5,GPU-Vega 11, RAM-16 ГБ, SSD-512 GB), планш...×-
комп'ютер "Офіс+" (23.8. Ryzen 5,GPU-Vega 11, RAM-16 ГБ, SSD-512 GB), планшет Lenovo Tab M 10 4G, код ДК 021-201530210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
- ID: UA-2024-11-25-017393-a
- Дата створення : 25.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23390476
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери...×-
ДК 021:2015:30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери в комплекті (номенклатурна позиція 30213000-5 Персональні комп’ютери)
- ID: UA-2024-11-11-004280-a
- Дата створення : 11.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23196687
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональні комп'ютери:30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2023-07-06-012624-a
- Дата створення : 06.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18339685
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) ( Ноутбуки, в комплект...×-
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) ( Ноутбуки, в комплекті з сумкою, адаптерам живлення та бездротовою мишою; персональні комп'ютери, в комплекті монітор, системний блок, клавіатура, миша)) (Ноутбуки -номенклатурна позиція - 30213100-6 Портативні комп’ютери; персональні комп’ютери - номенклатурна позиція - 30213300-8 Настільні комп’ютери)
- ID: UA-2022-12-23-018030-a
- Дата створення : 23.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16430001
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) ( Ноутбуки, в комплек...×-
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) ( Ноутбуки, в комплекті з сумкою, адаптерам живлення та бездротовою мишою; персональні комп'ютери, в комплекті монітор, системний блок, клавіатура, миша)) (Ноутбуки -номенклатурна позиція - 30213100-6 Портативні комп’ютери; персональні комп’ютери - номенклатурна позиція - 30213300-8 Настільні комп’ютери)
- ID: UA-2022-12-13-022140-a
- Дата створення : 13.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16242299
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 30210000-4: Машини для обробки даних (апаратна частина) (Придбання комп’ютерн...×-
ДК 021:2015: 30210000-4: Машини для обробки даних (апаратна частина) (Придбання комп’ютерного обладнання в рамках Спільної Операційної Програми ЄІС «Чорноморський басейн 2014-2020», eMs BSB 1010 «Розвиток та просування спільної спадщини») (Портативний комп'ютер /ноутбук/ (включаючи ліцензовану операційну систему), Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 30213100-6 Портативні комп’ютери; Настільний комп'ютер - все в одному- All in one (включаючи ліцензовану операційну систему), Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 30213300-8 Настільні комп’ютери; Сканер документів A4, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 30216110-0 Комп’ютерні сканери; Портативний сканер A4, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 30216110-0 Комп’ютерні сканери).
- ID: UA-2020-12-29-002521-b
- Дата створення : 29.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8059035
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук у комплектації- ID: UA-2020-05-05-000573-b
- Дата створення : 05.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4934510
Болградська міська рада Одеської області ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютер в зборі "Офис +", ноутбук- ID: UA-2019-12-18-000306-c
- Дата створення : 18.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4200432
Болградська міська рада Одеської області ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютер в зборі "Офис +"- ID: UA-2018-12-14-003813-c
- Дата створення : 14.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2733672
Болградська міська рада Одеської області ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет- ID: UA-2018-11-28-000505-b
- Дата створення : 28.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2637646
Болградська міська рада Одеської області ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютер в зборі "Офис +"- ID: UA-2018-08-23-001350-a
- Дата створення : 23.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2304516
Болградська міська рада Одеської області ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -