-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2025-07-07-004559-a
- Дата створення : 07.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25808945
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2025-05-15-010067-a
- Дата створення : 15.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25315079
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2024-04-10-002586-a
- Дата створення : 10.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21255358
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2024-03-29-003026-a
- Дата створення : 29.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21156887
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2023-09-05-003840-a
- Дата створення : 05.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18862075
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2023-07-21-002572-a
- Дата створення : 21.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18465811
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2023-07-21-001771-a
- Дата створення : 21.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18465008
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2023-05-03-004496-a
- Дата створення : 03.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17651471
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2023-05-03-003235-a
- Дата створення : 03.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17650230
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2023-02-17-012679-a
- Дата створення : 17.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17019817
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2023-02-17-008119-a
- Дата створення : 17.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17015288
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Системні блоки (неттоп)- ID: UA-2020-10-20-009308-c
- Дата створення : 20.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6796006
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Системні блоки (неттоп)- ID: UA-2020-10-02-003866-c
- Дата створення : 02.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6553967
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Автоматизоване робоче місце- ID: UA-2019-11-18-000291-c
- Дата створення : 18.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4024710
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Автоматизоване робоче місце лікаря- ID: UA-2019-11-01-000765-a
- Дата створення : 01.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3960110
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 03067009ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -