-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання комп'ютерної техніки- ID: UA-2026-05-28-008732-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29372232
КЗК ДНІМ ім.Д.І.Яворницького ДОР ЄДРПОУ: 02215992ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання комп'ютерної техніки- ID: UA-2026-05-21-008446-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29299302
КЗК ДНІМ ім.Д.І.Яворницького ДОР ЄДРПОУ: 02215992ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання комп'ютерної техніки- ID: UA-2025-04-11-006264-a
- Дата створення : 11.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24993499
КЗК ДНІМ ім.Д.І.Яворницького ДОР ЄДРПОУ: 02215992ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання комп'ютерної техніки- ID: UA-2025-02-12-006428-a
- Дата створення : 12.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24402881
КЗК ДНІМ ім.Д.І.Яворницького ДОР ЄДРПОУ: 02215992ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання комп'ютерної техніки для оцифрування музейних предметів- ID: UA-2023-11-28-002478-a
- Дата створення : 28.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19803389
КЗК ДНІМ ім.Д.І.Яворницького ДОР ЄДРПОУ: 02215992ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Vinga Spirit S141- ID: UA-2021-12-14-016042-c
- Дата створення : 14.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13121483
КЗК ДНІМ ім.Д.І.Яворницького ДОР ЄДРПОУ: 02215992ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Vinga Spirit S141- ID: UA-2021-12-13-008583-c
- Дата створення : 13.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13073034
КЗК ДНІМ ім.Д.І.Яворницького ДОР ЄДРПОУ: 02215992ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Машини для обробки даних (системні блоки)- ID: UA-2021-09-09-007889-c
- Дата створення : 09.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11448642
КЗК ДНІМ ім.Д.І.Яворницького ДОР ЄДРПОУ: 02215992ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Машини для обробки даних (системні блоки)- ID: UA-2021-02-25-007203-a
- Дата створення : 25.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8810378
КЗК ДНІМ ім.Д.І.Яворницького ДОР ЄДРПОУ: 02215992ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Машини для обробки даних (системні блоки)- ID: UA-2020-04-21-000376-b
- Дата створення : 21.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4888574
КЗК ДНІМ ім.Д.І.Яворницького ДОР ЄДРПОУ: 02215992ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Машини для обробки даних (ноутбуки)- ID: UA-2019-11-25-001331-b
- Дата створення : 25.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4060059
КЗК ДНІМ ім.Д.І.Яворницького ДОР ЄДРПОУ: 02215992ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп'ютерні платформи- ID: UA-2018-11-12-002124-a
- Дата створення : 12.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2642568
КЗК ДНІМ ім.Д.І.Яворницького ДОР ЄДРПОУ: 02215992ДК 021:2015: 30211300-4 Комп’ютерні платформиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
"Апаратний Комплекс"- ID: UA-2017-09-27-000790-a
- Дата створення : 27.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1244327
КЗК ДНІМ ім.Д.І.Яворницького ДОР ЄДРПОУ: 02215992ДК 021:2015: 30211200-3 Апаратне забезпечення мейнфреймівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютери BRAIN PRO B700 Intel- ID: UA-2016-09-20-000442-c
- Дата створення : 20.09.16
- Внутрішній номер закупівлі: 227813
КП "КЗК ДНІМ ім.Д.І.Яворницького ДОР" ЄДРПОУ: 02215992ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -