-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Dell Inspiron 3581.- ID: UA-2019-12-03-000848-c
- Дата створення : 03.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4103186
ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук ASUS*507 UA для центру позашкільної роботи- ID: UA-2019-10-08-000276-b
- Дата створення : 08.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3864544
ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук ASUS X507UA-EJ 056 для ОНЗ"Міловська гімназія"- ID: UA-2019-08-01-000906-b
- Дата створення : 01.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3635978
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
МФУ лазерне BROTHER DCP-1510R для інклюзивного класу Міловської ЗОШ- ID: UA-2019-03-15-000035-b
- Дата створення : 15.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3119218
ДК 021:2015: 30213400-9 Центральні процесорні пристрої для персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
МФУ лазерне HP laser jet Pro M130а- ID: UA-2019-03-13-000762-c
- Дата створення : 13.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3110354
ДК 021:2015: 30213400-9 Центральні процесорні пристрої для персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
МФУ лазерне HP laser jet Pro M130а для Міловської гімназії- ID: UA-2019-03-13-000700-c
- Дата створення : 13.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3110078
ДК 021:2015: 30213400-9 Центральні процесорні пристрої для персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Самсунг 2070 для Міловської ЗОШ- ID: UA-2019-03-11-000992-b
- Дата створення : 11.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3099581
ДК 021:2015: 30213400-9 Центральні процесорні пристрої для персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Lenovo- ID: UA-2019-01-30-000195-a
- Дата створення : 30.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2929593
ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютериЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2018-08-31-000269-b
- Дата створення : 11.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2357737
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2018-08-01-000302-c
- Дата створення : 01.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2295679
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій, ламінатор- ID: UA-2018-07-02-000041-a
- Дата створення : 02.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2247729
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2018-07-13-000162-c
- Дата створення : 13.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2225808
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Windows 10 Pro- ID: UA-2018-02-13-000085-a
- Дата створення : 13.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1684226
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук- ID: UA-2018-01-31-000342-a
- Дата створення : 31.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1627900
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук- ID: UA-2017-12-27-001356-c
- Дата створення : 27.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1521735
ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютериЗавершена -