-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (персональний ком...×-
код ДК 021:2015 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (персональний комп’ютер, ноутбук)
- ID: UA-2026-05-04-013882-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29111384
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02003184ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук 2E Imaginary 15.6" FHD IPS AG, Intel i3-1215U, 8GB, F256GB, UMA, Win11PE, Чор...- ID: UA-2025-09-30-008062-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26599188
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02003184ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютер в зборі- ID: UA-2025-02-28-007091-a
- Дата створення : 28.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24577777
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02003184ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Aser Aspire 3 A315-35-P20V Silver, персональний комп'ютер (процесор) Tower In...×-
Ноутбук Aser Aspire 3 A315-35-P20V Silver, персональний комп'ютер (процесор) Tower Intel Core
- ID: UA-2024-10-29-009448-a
- Дата створення : 29.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23061276
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02003184ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IGL (82H800UKRA)-2 шт., ноутбук Acer Extensa EX215-32 (NX.EGNEU...×-
Ноутбук Lenovo IdeaPad 3 15IGL (82H800UKRA)-2 шт., ноутбук Acer Extensa EX215-32 (NX.EGNEU.006) - 1 шт., Системний блок: Inter Core i3 10105/МВ Asus H410 -1 шт.
- ID: UA-2023-01-20-005427-a
- Дата створення : 20.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16664505
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02003184ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних - ноутбуки.- ID: UA-2022-01-14-002292-a
- Дата створення : 14.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13604951
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02003184ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук з Ліцензійним програмним забезпеченням Windows 10 Pro- ID: UA-2021-08-31-000813-a
- Дата створення : 31.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11298944
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02003184ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук з Ліцензійним програмним забезпеченням Windows 10 Pro- ID: UA-2021-04-20-007181-a
- Дата створення : 20.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9592609
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02003184ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Lenovo- ID: UA-2021-01-22-007122-b
- Дата створення : 22.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8225072
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА ЛІКАРНЯ" СЛОБОЖАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧУГУЇВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02003184ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Dell Inspiron 3582 (3582N54H1HD_LBK) Windows 10 Professional- ID: UA-2020-05-21-001033-c
- Дата створення : 21.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5046948
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЗМІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02003184ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбуки Dell Inspiron 3582 - 3 штуки Комп*ютер у зборі - 1 штука- ID: UA-2019-12-13-003652-b
- Дата створення : 13.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4175022
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛОБОЖАНСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" ЗМІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02003184ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -