-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
накопичувач USB , згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2024-09-25-003098-a
- Дата створення : 25.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22695954
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
джерела безперебійного живлення, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 - Комп’юте...×-
джерела безперебійного живлення, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
- ID: UA-2024-06-11-004218-a
- Дата створення : 11.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21796709
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Багатофунціональний пристрій, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0: Комп’ютерне о...×-
Багатофунціональний пристрій, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0: Комп’ютерне обладнання
- ID: UA-2024-03-29-007622-a
- Дата створення : 29.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21161523
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук в комплекті з мишкою, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30210000-4 Машини для об...×-
Ноутбук в комплекті з мишкою, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина).
- ID: UA-2023-11-23-018310-a
- Дата створення : 23.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19763273
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ноутбуки ASUS EXPERTBOOK B1 (B1500CEAE)- ID: UA-2022-11-10-008019-a
- Дата створення : 10.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15830209
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук Acer Aspire 3 A315-58 (NX.ADDEU.01U) Silver- ID: UA-2022-10-10-005284-a
- Дата створення : 10.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15540835
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
багатофункціональний пристрій HP LaserJet Pro M428dw with Wi-Fi,Ethernet,ADF- ID: UA-2021-09-28-001372-b
- Дата створення : 28.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11737179
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
багатофункціональний пристрій Canon I-SENSYS MF3010- ID: UA-2021-07-26-000386-b
- Дата створення : 26.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10846606
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
комп’ютерне обладнання (монітор 21.5`` Asus VZ229HE (90LM02PO-B02670); комплект Genius Sma...×-
комп’ютерне обладнання (монітор 21.5`` Asus VZ229HE (90LM02PO-B02670); комплект Genius Smart KM-200 Dlacr Ukr (31330003410); мережевий фільтр 5 розеток 3,0м сірий (LP-X5); джерело безперебійного живлення EnerGenie Basic 850VA (EG-UPS-B850); IP-телефон Grandstream GX1610)
- ID: UA-2021-06-04-002537-b
- Дата створення : 04.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10190455
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Системний блок DTOP Business i507 SSD (i5-3470/Intel HD/8Gb/ssd 240)- ID: UA-2021-06-04-001200-b
- Дата створення : 04.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10187979
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кронштейн ACCLAB AL-FR40/ART для тв і моніторів- ID: UA-2021-02-19-000821-b
- Дата створення : 19.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8699887
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП Canon i-SENSYS MF3010- ID: UA-2020-12-21-014418-c
- Дата створення : 21.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7901850
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2019-11-08-000161-b
- Дата створення : 08.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3985725
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2019-10-21-001795-b
- Дата створення : 21.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3909737
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БФП А4 ч/б Xerox WC 3335DNI с WiFi (3335V_DNI)- ID: UA-2019-03-27-002161-b
- Дата створення : 27.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3169993
7 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 38294628ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -