-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
USB флеш-накопичувач 256GB;64 GB- ID: UA-2025-08-07-012254-a
- Дата створення : 07.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26084536
Лиманська спеціальна школа № 34 Донецької обласної ради ЄДРПОУ: 26020891ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клавіатура USB, флеш накопичувач 32Гб, мишка комп'ютерна- ID: UA-2021-10-27-003884-a
- Дата створення : 27.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12170831
Лиманська спеціальна школа № 34 Донецької обласної ради ЄДРПОУ: 26020891ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук,планшети- ID: UA-2020-12-02-008365-b
- Дата створення : 02.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7497912
Лиманська спеціальна школа № 34 Донецької обласної ради ЄДРПОУ: 26020891ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук,планшети- ID: UA-2020-11-18-008561-c
- Дата створення : 18.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7263255
Лиманська спеціальна школа № 34 Донецької обласної ради ЄДРПОУ: 26020891ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання- ID: UA-2020-11-18-006935-c
- Дата створення : 18.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7260358
Лиманська спеціальна школа № 34 Донецької обласної ради ЄДРПОУ: 26020891ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Захищені носії особистих ключів- ID: UA-2020-11-18-006634-c
- Дата створення : 18.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7259754
Лиманська спеціальна школа № 34 Донецької обласної ради ЄДРПОУ: 26020891ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій,ноутбук для вчителя,планшетний комп'ютер учня- ID: UA-2020-08-18-004033-a
- Дата створення : 18.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5963756
ДК 021:2015: 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комп'терне обладнання та приладдя- ID: UA-2020-04-15-004004-b
- Дата створення : 15.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4832980
ДК 021:2015: 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Косп'ютерне обладнання та приладдя- ID: UA-2020-04-03-001259-b
- Дата створення : 03.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4757544
ДК 021:2015: 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Навчальне обладнання для кабінету початково школи- ID: UA-2019-03-06-001719-a
- Дата створення : 06.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3166880
ДК 021:2015: 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання та приладдя(Навчальне обладнання для кабінету географії, Навчальне...×-
Комп’ютерне обладнання та приладдя(Навчальне обладнання для кабінету географії, Навчальне обладнання для кабінету початкової школи, Інтерактивне робоче місце вчителя)
- ID: UA-2018-03-30-000569-a
- Дата створення : 30.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1988821
ДК 021:2015: 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30200000-1 Комп'ютерне обладнання та приладдя- ID: UA-2017-05-24-001710-b
- Дата створення : 24.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 898882
ДК 021:2015: 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 372 дні назад
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30200000-1 Комп'ютерне обладнання та приладдя- ID: UA-2017-05-11-001374-b
- Дата створення : 11.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 829588
ДК 021:2015: 30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдяТорги не відбулисяТорги не відбулися -