-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-05-14-011847-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29228404
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40327023ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотопапір- ID: UA-2025-12-09-011235-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27466488
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40327023ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папки-бокси архівні- ID: UA-2025-11-12-013542-a
- Дата створення : 12.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27098860
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40327023ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручки, олівці, гумки, папки-реєстратори, файли-конверти А4, набори маркерів, скоби, скріпк...×-
Ручки, олівці, гумки, папки-реєстратори, файли-конверти А4, набори маркерів, скоби, скріпки
- ID: UA-2025-10-09-009576-a
- Дата створення : 09.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26699396
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40327023ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари- ID: UA-2024-09-03-008316-a
- Дата створення : 03.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22473446
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40327023ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручка гел. 11911 TURBO синя, ручка кульк. OIL HIT синя 15630 OPTIMA, коректор-олівець DELT...×-
Ручка гел. 11911 TURBO синя, ручка кульк. OIL HIT синя 15630 OPTIMA, коректор-олівець DELTA 7012 8 мл, олівець MARCO графіт. з гум. трикут. HB 9001, маркер текст. ВМ 8906 1-4.6мм жовтий, скріпки 28ММ AXENT 4101 кругл.100шт., скоби N 10 BM.4401, скоби N 24 BM.4402
- ID: UA-2023-08-23-012536-a
- Дата створення : 23.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18762407
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40327023ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стрічка малярна Mako- ID: UA-2023-08-23-012430-a
- Дата створення : 23.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18762303
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40327023ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4 80г/м2, 500арк. білий- ID: UA-2023-08-21-010634-a
- Дата створення : 21.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18734149
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 40327023ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4/80 RICOH- ID: UA-2022-10-12-010248-a
- Дата створення : 12.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15562374
Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40327023ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Папір для друку- ID: UA-2021-11-01-000753-b
- Дата створення : 01.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12230364
Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40327023ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Папір для друку- ID: UA-2021-10-08-007293-b
- Дата створення : 08.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11907175
Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40327023ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісне приладдя різне- ID: UA-2021-06-07-001169-a
- Дата створення : 07.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10213645
Головне управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40327023ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне(Канцелярські товари).Джерело фінансування закупівлі:...×-
Офісне устаткування та приладдя різне(Канцелярські товари).Джерело фінансування закупівлі: Державний бюджет України
- ID: UA-2020-04-08-000474-c
- Дата створення : 08.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4780159
ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40327023ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (конверти поштові). Джерело фінансування закупівлі:...×-
Офісне устаткування та приладдя різне (конверти поштові). Джерело фінансування закупівлі: Державний бюджет України
- ID: UA-2020-04-08-000152-c
- Дата створення : 08.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4778345
ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40327023ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари) Фінансування здійснюється з де...×-
Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари) Фінансування здійснюється з державного бюджету
- ID: UA-2019-08-16-001488-b
- Дата створення : 16.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3691450
ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40327023ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -