-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коробка архівна, коричнева, розміром 330х220х300- ID: UA-2026-09-02-011816-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270580
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Коробка архівна, коричнева, розміром 330х220х300 ,згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 3019...×-
Коробка архівна, коричнева, розміром 330х220х300 ,згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2026-08-18-009111-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30118962
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя- ID: UA-2026-03-27-000815-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28745956
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір А4 80 г/м2 500 арк- ID: UA-2026-03-25-012187-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28727452
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя- ID: UA-2025-12-01-015464-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27342167
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя- ID: UA-2025-11-24-003098-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27232733
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штемпельна продукція- ID: UA-2025-10-31-011053-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26964798
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штемпельна продукція- ID: UA-2025-08-22-003623-a
- Дата створення : 22.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26214053
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4 80 г/м2 500 арк- ID: UA-2024-05-27-004887-a
- Дата створення : 27.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21664145
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4 80 г/м2 500 арк- ID: UA-2024-05-10-001498-a
- Дата створення : 10.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21521962
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування- ID: UA-2023-12-25-005255-a
- Дата створення : 25.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20231800
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4 80г/м2 500арк- ID: UA-2023-12-22-015756-a
- Дата створення : 22.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20216921
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярське приладдя- ID: UA-2023-10-30-002395-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19449355
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знищувач документів Fellowes 10M- ID: UA-2023-07-06-000819-a
- Дата створення : 06.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18328374
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне приладдя- ID: UA-2023-04-10-008582-a
- Дата створення : 10.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17457976
2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській області ЄДРПОУ: 38228576ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -