-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали (папір, пружини тощо)- ID: UA-2026-07-23-008394-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29894406
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 32 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
закупівля офісного устаткування, а саме принтеру для друку етикеток, сканеру штрихкоду без...×-
закупівля офісного устаткування, а саме принтеру для друку етикеток, сканеру штрихкоду бездротового, етикеток захисних, фарбуючої стрічки для термотрансферното друку
- ID: UA-2026-07-13-010192-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29801370
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 42 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магнітно-маркерна дошка настінного типу формату 120×180 см (кольорові маркери та магніти у...×-
Магнітно-маркерна дошка настінного типу формату 120×180 см (кольорові маркери та магніти у комплекті)
- ID: UA-2026-06-03-000980-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29416563
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
закупівля принтеру для друку етикеток та сканеру штрихкоду бездротового- ID: UA-2026-05-29-005765-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29382410
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Маркерна дошка, магнітно-маркерна дошка настінного типу формату 120×180 см (кольорові марк...×-
Маркерна дошка, магнітно-маркерна дошка настінного типу формату 120×180 см (кольорові маркери та магніти у комплекті)
- ID: UA-2026-05-18-004624-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29250756
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір та папки- ID: UA-2026-05-11-012035-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29184268
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Штампи каучукові- ID: UA-2026-04-28-000342-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29045022
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Маркерна дошка, магнітно-маркерна дошка настінного типу формату 120×180 см (кольорові марк...×-
Маркерна дошка, магнітно-маркерна дошка настінного типу формату 120×180 см (кольорові маркери та магніти у комплекті)
- ID: UA-2026-04-14-000490-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28903158
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярське приладдя- ID: UA-2026-03-19-013003-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28666340
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конверти- ID: UA-2026-03-12-001269-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28578598
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір- ID: UA-2026-03-12-000486-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28577823
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Штампи та печатки- ID: UA-2025-11-26-010165-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27279400
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір рулонний формату А1- ID: UA-2025-11-24-001292-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27230934
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Знищувачі документів- ID: UA-2025-11-21-010510-a
- Дата створення : 21.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27220854
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Штампи та печатки- ID: UA-2025-11-14-009936-a
- Дата створення : 14.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27130009
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -