-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари (Код за ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)- ID: UA-2026-08-20-010667-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30148362
Закарпатський обласний центр Зайнятості ЄДРПОУ: 02771546ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАукціондо початку аукціону залишилося 4 години
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку, 80 г/м², СIE 170%, 110 мкм, 95%, 500 арк., білий; ДК 021:2015: 30190000-7...×-
Папір для друку, 80 г/м², СIE 170%, 110 мкм, 95%, 500 арк., білий; ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2026-06-17-004389-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29562879
Закарпатський обласний центр Зайнятості ЄДРПОУ: 02771546ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Календарі на 2026 рік; ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2025-11-25-010624-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27259817
Закарпатський обласний центр Зайнятості ЄДРПОУ: 02771546ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари (Код за ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)- ID: UA-2025-11-13-011851-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27114578
Закарпатський обласний центр Зайнятості ЄДРПОУ: 02771546ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 150%, 103 мкм, 91%, 500 арк., білий; ДК 021:2015: 301900...×-
Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 150%, 103 мкм, 91%, 500 арк., білий; ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2025-10-14-012742-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26750839
Закарпатський обласний центр Зайнятості ЄДРПОУ: 02771546ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 150%, 103 мкм, 91%, 500 арк., білий; ДК 021:2015: 301900...×-
Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 150%, 103 мкм, 91%, 500 арк., білий; ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2025-10-07-001892-a
- Дата створення : 07.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26660287
Закарпатський обласний центр Зайнятості ЄДРПОУ: 02771546ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щоденник датований (Код за ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)- ID: UA-2025-10-01-010641-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26613892
Закарпатський обласний центр Зайнятості ЄДРПОУ: 02771546ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 150%, 103 мкм, 91%, 500 арк., білий; ДК 021:2015: 301900...×-
Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 150%, 103 мкм, 91%, 500 арк., білий; ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2025-09-24-000989-a
- Дата створення : 24.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26532466
Закарпатський обласний центр Зайнятості ЄДРПОУ: 02771546ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 150%, 103 мкм, 91%, 500 арк., білий; ДК 021:2015: 301900...×-
Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 150%, 103 мкм, 91%, 500 арк., білий; ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
- ID: UA-2025-09-16-002701-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26442352
Закарпатський обласний центр Зайнятості ЄДРПОУ: 02771546ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2025-08-22-003716-a
- Дата створення : 22.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26214144
Закарпатський обласний центр Зайнятості ЄДРПОУ: 02771546ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2025-08-22-002083-a
- Дата створення : 22.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26212533
Закарпатський обласний центр Зайнятості ЄДРПОУ: 02771546ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари- ID: UA-2025-06-13-000898-a
- Дата створення : 13.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25593337
Закарпатський обласний центр Зайнятості ЄДРПОУ: 02771546ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2025-05-16-007569-a
- Дата створення : 16.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25326598
Закарпатський обласний центр Зайнятості ЄДРПОУ: 02771546ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2024-11-22-010541-a
- Дата створення : 22.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23364275
Закарпатський обласний центр Зайнятості ЄДРПОУ: 02771546ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2024-11-08-012324-a
- Дата створення : 08.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23188385
Закарпатський обласний центр Зайнятості ЄДРПОУ: 02771546ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -