-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний, Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 161%, 105 мкм, 92%, 500 арк.,...×-
Папір офісний, форматний, Папір для друку, А4, 80 г/м², СIE 161%, 105 мкм, 92%, 500 арк., білий
- ID: UA-2026-09-05-000312-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303219
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний- ID: UA-2026-09-04-013910-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303022
Військова частина А1119 ЄДРПОУ: 07666794ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 - 30190000-7 – (Магнітно-маркерний фліпчарт)- ID: UA-2026-09-05-000095-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303019
Військова частина А1890 ЄДРПОУ: 08335007ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 11.09.26 09:31)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари ( ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)- ID: UA-2026-09-04-014041-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302708
Середня загальноосвітня школа №32 ЄДРПОУ: 20834306ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4, папір для фліпчарту та набір маркерів з губкою для дошки- ID: UA-2026-09-04-013919-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302588
КП Пластовий молодіжний центр Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 42587236ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (плівка для ламінування) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку...×-
Канцтовари (плівка для ламінування) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку та концерту "Мій Ангел має крила ЗСУ"
- ID: UA-2026-09-04-013913-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302582
ДК 021:2015: 30192000-1 Офісне приладдяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (папір офісний А4 80гр) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку...×-
Канцтовари (папір офісний А4 80гр) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку та концерту "Мій Ангел має крила ЗСУ"
- ID: UA-2026-09-04-013909-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302580
ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Брендовані канцелярські товари, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для за...×-
Брендовані канцелярські товари, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади.
- ID: UA-2026-09-04-013826-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302492
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір та канцтовари- ID: UA-2026-09-04-013804-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302467
Парк культури та відпочинку ,,Партизанська слава" ЄДРПОУ: 19137730ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-04-013716-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302382
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний- ID: UA-2026-09-04-013660-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302328
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради ЄДРПОУ: 43944875ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Файли для документів- ID: UA-2026-09-04-013478-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302145
КНП "ЦПМСД "Ювілейний" РМР ЄДРПОУ: 03068582ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-04-013462-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302128
військова частина А1915 ЄДРПОУ: 08113718ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Папір офісний- ID: UA-2026-09-04-013377-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302068
Військова Частина А5101 ЄДРПОУ: 26642859ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Папір офісний, форматний- ID: UA-2026-09-04-013385-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302043
Відділ культури по Салтівському району Департаменту культури Харківської міської ради ЄДРПОУ: 37460277ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-