-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Витратні матеріали до друкуючих пристроїв: Лот 1 – картриджі, тонери; Лот 2 - картриджі, т...×-
Витратні матеріали до друкуючих пристроїв: Лот 1 – картриджі, тонери; Лот 2 - картриджі, тонери, вузли закріплення
- ID: UA-2019-10-01-001388-a
- Дата створення : 01.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3844504
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали до друкуючих пристроїв (картриджі, фотобарабани, тонери, вузли зображен...×-
Витратні матеріали до друкуючих пристроїв (картриджі, фотобарабани, тонери, вузли зображення/закріплення)
- ID: UA-2018-12-21-003898-a
- Дата створення : 21.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2786273
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Витратні матеріали до друкуючих пристроїв (картриджі, фотобарабани, тонери, вузли зображен...×-
Витратні матеріали до друкуючих пристроїв (картриджі, фотобарабани, тонери, вузли зображення/закріплення)
- ID: UA-2018-10-23-000325-a
- Дата створення : 23.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2551480
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Витратні матеріали до друкуючих пристроїв (картриджі, фотобарабани, тонери, вузли зображен...×-
Витратні матеріали до друкуючих пристроїв (картриджі, фотобарабани, тонери, вузли зображення/закріплення)
- ID: UA-2018-09-28-001102-a
- Дата створення : 28.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2480904
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поставка картриджів- ID: UA-2017-12-20-000528-c
- Дата створення : 20.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1484933
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні матеріали до багатофункціональних пристроїв- ID: UA-2017-12-20-000365-a
- Дата створення : 20.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1484804
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Купівля-продаж картриджів- ID: UA-2017-12-20-000302-a
- Дата створення : 20.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1484612
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання тонерів- ID: UA-2016-10-27-000776-b
- Дата створення : 27.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 379782
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 30125000-1 Частини та приладдя до фотокопіювальних апаратівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання картриджів- ID: UA-2016-07-01-000110-a
- Дата створення : 01.07.16
- Внутрішній номер закупівлі: 140353
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 30125000-1 Частини та приладдя до фотокопіювальних апаратівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Картриджи, тонери- ID: UA-2016-06-09-000211-a
- Дата створення : 09.06.16
- Внутрішній номер закупівлі: 126631
Одеська митниця ДФС ЄДРПОУ: 39441717ДК 021:2015: 30125000-1 Частини та приладдя до фотокопіювальних апаратівТорги не відбулисяТорги не відбулися -