-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Багатофункційний пристрій- ID: UA-2019-11-15-000961-a
- Дата створення : 15.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4022882
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34924330ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (БФП)- ID: UA-2018-11-29-001521-c
- Дата створення : 29.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2790341
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34924330ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (БФП)- ID: UA-2018-11-29-000513-a
- Дата створення : 29.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2790334
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34924330ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (БФП)- ID: UA-2018-11-12-002533-a
- Дата створення : 12.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2645048
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34924330ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (БФП)- ID: UA-2018-11-12-002548-a
- Дата створення : 12.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2645036
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34924330ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (БФП)- ID: UA-2018-11-09-001842-b
- Дата створення : 09.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2574653
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34924330ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
БФП CANON i-SENSYS MF411dw c Wi-Fi А4 (або аналоги, картриджі яких не потребують заміни ч...×-
БФП CANON i-SENSYS MF411dw c Wi-Fi А4 (або аналоги, картриджі яких не потребують заміни чіпа при заправці )
- ID: UA-2017-12-14-001829-a
- Дата створення : 14.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1530083
Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області ЄДРПОУ: 34924330ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
БФП- ID: UA-2017-12-01-001458-a
- Дата створення : 01.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1505445
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34924330ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
БФП- ID: UA-2017-12-01-003901-c
- Дата створення : 01.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1451774
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 34924330ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Багатофункційний пристрій Canon I-SENSYS MF3010 або аналоги- ID: UA-2017-11-17-002733-a
- Дата створення : 17.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1368207
Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області ЄДРПОУ: 34924330ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуТорги не відбулисяТорги не відбулися -