-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картридж BROTHER 3480, або «еквівалент»; Картридж HP 145X LJ Pro 3003/3103 Black (3800 ст)...×-
Картридж BROTHER 3480, або «еквівалент»; Картридж HP 145X LJ Pro 3003/3103 Black (3800 ст) (W1450X), або «еквівалент»; Картридж HP LJ 4003/4103, MFP 4103 Black W1510A (151A), або «еквівалент»; Тонер-картридж HP 154A LJ Tank 1502/1602/2603 Black 2.5К (W1540A), або «еквівалент»; Тонер-картридж CF259А, або «еквівалент»; Картридж Canon IR2425 C-EXV60 Black, оригінал; Драм картридж Canon 051, або «еквівалент»; Картридж canon 051 Black, або «еквівалент»; Картриджі KYOCERA TK1120, або «еквівалент»; Canon 716С(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716Y(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716M(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716B(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Тонер TN-217 до bizhub 283, або «еквівалент»; Тонер для принтерів KYOCERA Katun, 1kg, або «еквівалент»; Тонер для принтерів BROTHER IPM MOON №2, 0.5kg, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-3400, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-2335, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-2090, або «еквівалент»; Комплект картриджів для Epson WF-3820: Epson 405 Multipack Cyan/Magenta/Yellow/Black або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 c або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 m або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 k або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 y або «еквівалент»; Драм юніт dr-3400 до принтера Brother 5500/5750, або «еквівалент»; Ремонтний комплект Kyocera MK-3160 оригінал; Оригінальний блок фюзера Kyocera FK-1150 (для Kyocera p2040dn) 302RV93053
- ID: UA-2026-06-19-010133-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29597453
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картридж BROTHER 3480, або «еквівалент»; Картридж HP 145X LJ Pro 3003/3103 Black (3800 ст)...×-
Картридж BROTHER 3480, або «еквівалент»; Картридж HP 145X LJ Pro 3003/3103 Black (3800 ст) (W1450X), або «еквівалент»; Картридж HP LJ 4003/4103, MFP 4103 Black W1510A (151A), або «еквівалент»; Тонер-картридж HP 154A LJ Tank 1502/1602/2603 Black 2.5К (W1540A), або «еквівалент»; Тонер-картридж CF259А, або «еквівалент»; Картридж Canon IR2425 C-EXV60 Black, або «еквівалент»; Драм картридж Canon 051, або «еквівалент»; Картридж canon 051 Black, або «еквівалент»; Картриджі KYOCERA TK1120, або «еквівалент»; Canon 716С(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716Y(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716M(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Canon 716B(для Canon i-SENSYS LBP 5050), або «еквівалент»; Тонер TN-217 до bizhub 283, або «еквівалент»; Тонер для принтерів KYOCERA Katun, 1kg, або «еквівалент»; Тонер для принтерів BROTHER IPM MOON №2, 0.5kg, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-3400, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-2335, або «еквівалент»; Фотобарабан до драм юніта dr-2090, або «еквівалент»; Комплект картриджів для Epson WF-3820: Epson 405 Multipack Cyan/Magenta/Yellow/Black або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 c або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 m або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 k або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika Minolta bizhub 220 y або «еквівалент»; Драм юніт dr-3400 до принтера Brother 5500/5750, або «еквівалент»; Ремонтний комплект Kyocera MK-3160 оригінал; Оригінальний блок фюзера Kyocera FK-1150 (для Kyocera p2040dn) 302RV93053
- ID: UA-2026-06-03-012427-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29427970
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картридж G&G HP 145X LJ Pro 3003/3103 Black (3800 ст) (G&G-W1450X) або «еквівален...×-
Картридж G&G HP 145X LJ Pro 3003/3103 Black (3800 ст) (G&G-W1450X) або «еквівалент»; Картридж Premium Quality HP LJ 4003/4103, MFP 4103 Black W1510A (151A) або «еквівалент»; Картридж PRINTERMAYIN HP LJ Pro M304/404/MFP M428/ CF259A, Black, з чипом або «еквівалент»; Ремонтний комплект Kyocera MK-3170 або «еквівалент»; Ремонтний комплект Kyocera MK-1150 або «еквівалент»; Тонер FS-1028MFP/1030MFP/1035/1100/1118/1120/ 1128MFP/1130MFP/1135/1300/1320D/1350/1370/1500/1800/1900/1920/2000/202 1 кг (Kyocera/ KATUN) або «еквівалент»; Тонер-картридж HP 154A LJ Tank 1502/1602/2603 Black 2.5К (W1540A) або «еквівалент»; Тонер-Картридж KS-PTTN-2090 для принтера Brother DCP-7057 або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-217 до Konika Minolta Bizhub 283 або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika minolta bizhub 220 c або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika minolta bizhub 220 m або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika minolta bizhub 220 k або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika minolta bizhub 220 y або «еквівалент»; Комплект оригінальних картриджів для Epson WF-3820: Epson 405 Multipack Cyan/Magenta/Yellow/Black або «еквівалент»
- ID: UA-2025-11-21-000659-a
- Дата створення : 21.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27211039
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картридж G&G HP 145X LJ Pro 3003/3103 Black (3800 ст) (G&G-W1450X) або «еквівален...×-
Картридж G&G HP 145X LJ Pro 3003/3103 Black (3800 ст) (G&G-W1450X) або «еквівалент»; Картридж Premium Quality HP LJ 4003/4103, MFP 4103 Black W1510A (151A) або «еквівалент»; Картридж PRINTERMAYIN HP LJ Pro M304/404/MFP M428/ CF259A, Black, з чипом або «еквівалент»; Ремонтний комплект Kyocera MK-3170 або «еквівалент»; Ремонтний комплект Kyocera MK-1150 або «еквівалент»; Тонер FS-1028MFP/1030MFP/1035/1100/1118/1120/ 1128MFP/1130MFP/1135/1300/1320D/1350/1370/1500/1800/1900/1920/2000/202 1 кг (Kyocera/ KATUN) або «еквівалент»; Тонер-картридж HP 154A LJ Tank 1502/1602/2603 Black 2.5К (W1540A) або «еквівалент»; Тонер-Картридж KS-PTTN-2090 для принтера Brother DCP-7057 або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-217 до Konika Minolta Bizhub 283 або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika minolta bizhub 220 c або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika minolta bizhub 220 m або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika minolta bizhub 220 k або «еквівалент»; Тонер-картридж TN-216 до Konika minolta bizhub 220 y або «еквівалент»; Комплект з чотирьох оригінальних тонер-картриджів для Epson WF-3820. Epson 405 multipack CMYB) або «еквівалент»
- ID: UA-2025-11-17-017187-a
- Дата створення : 17.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27154980
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонер IPM Brother STAR универсальний STAR NEW FORM ULA, всі моделі включаючи HL-1110/1112/...×-
Тонер IPM Brother STAR универсальний STAR NEW FORM ULA, всі моделі включаючи HL-1110/1112/2240/ 2210/2140/2040/2035/2037/ 5130/5140/5240/; Тонер IPM Kyocera MOON №2 1000г/банка, TSKYMOON2; Фотобарабан WELLDO ECO Line Brother HL-L5000/5100/ 5200/5580/5585/5590/5595/6250/6 300/6400/DCP-L5500/6600/ MFC- L 5700/5750/6800/6900/85; Картридж Premium Quality Brother TN-2090 (KS-PTTN2090); Тонер-картридж HP 154A LJ Tank 1502/1602/2603 Black 2.5К (W1540A); Тонер-картридж CET KONICA MINOLTA TN-217/TN-414 (A202031/A202030) 360г (CET6997); Драм картридж AHK BROTHER DR3400 DCP-L5500/MFC-L5700/HL- L5000/5100 (3203955)
- ID: UA-2025-06-06-002355-a
- Дата створення : 06.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25528619
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонер для принтерів BROTHER TSBAU-F; Фотобарабан до драм юніта dr-3400; Драм картридж Cano...×-
Тонер для принтерів BROTHER TSBAU-F; Фотобарабан до драм юніта dr-3400; Драм картридж Canon drum cartridge 051; Картридж Kyocera TK-1120; Картридж TN217 (Konica Minolta); Картридж Canon IR2425 C-EXV60 Black
- ID: UA-2025-03-28-003007-a
- Дата створення : 28.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24853586
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Картридж до принтера Hewlett Packard LaserJet Pro MFP 3103fdn; Картридж до принтера Hewlet...×-
Картридж до принтера Hewlett Packard LaserJet Pro MFP 3103fdn; Картридж до принтера Hewlett Packard LaserJet Pro MFP 4103fdw; Картридж до принтера Hewlett Packard LaserJet Pro M404dw; Тонер-картридж до принтера Hewlett Packard LaserJet Tank 1502w
- ID: UA-2024-11-30-001129-a
- Дата створення : 30.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23464995
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонер IPM Kyocera, тонер IPM Brother- ID: UA-2024-04-25-006920-a
- Дата створення : 25.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21404148
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонер-картридж, тонер-картридж IPM Kyocera, фотобарабан- ID: UA-2024-04-25-006683-a
- Дата створення : 25.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21403925
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 30125000-1 Частини та приладдя до фотокопіювальних апаратівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонер універсальний- ID: UA-2024-03-05-008538-a
- Дата створення : 05.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20930535
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонери-картриджі, картридж, тонер, фотобарабан, драм-картридж- ID: UA-2024-03-05-008342-a
- Дата створення : 05.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20930313
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 30125000-1 Частини та приладдя до фотокопіювальних апаратівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючі до принтера, тонер та картриджі- ID: UA-2023-05-19-008766-a
- Дата створення : 19.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17836022
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тонер-картридж GPS Kyocera FS-1040/1120MFP, 80г/туба, TKKM109EU Тонер-картридж PRINTERMAYI...×-
Тонер-картридж GPS Kyocera FS-1040/1120MFP, 80г/туба, TKKM109EU Тонер-картридж PRINTERMAYIN HP LJ M304/428, PTCF259A Тонер-картридж FREE Label Brother TN-3480 (FL-TN3480) Картридж DAYTON сумісний аналог HP CF259A (59A) (версія без чіпа) Картридж AHK BROTHER TN-3480 HL-L5000/5100 DCP-L5500 MFC-L5700 (TN-3480)
- ID: UA-2022-12-09-002407-a
- Дата створення : 09.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16173557
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Блок закріплення FK-1150 (302RV93055); Ремкомплект MK-3110 (1702MS8NLV); Ремкомплект MK-11...×-
Блок закріплення FK-1150 (302RV93055); Ремкомплект MK-3110 (1702MS8NLV); Ремкомплект MK-1110 (1702M75NX1) або еквівалент
- ID: UA-2022-12-02-017630-a
- Дата створення : 02.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16086103
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Тонер IPM Kyocera-Mita Universal Moon 2 бутль 1 кг Black (TSKYMOON2); Картридж Canon 051...×-
Тонер IPM Kyocera-Mita Universal Moon 2 бутль 1 кг Black (TSKYMOON2); Картридж Canon 051 Black 1.7K (2168С002)
- ID: UA-2022-10-08-000370-a
- Дата створення : 08.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15535082
Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області ЄДРПОУ: 21084076ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -